SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyśrubowanie rekordu.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3459
Witam! Wielu młodych zapaleńców biegających na siłownie interesuje rekord w wycisku na ławie. Co tydzień mówią jak to kolejne kilogramy wędrują do góry. Według mnie wyśrubowanie rekordu to żadna sztuka sam kiedyś założyłem sobie ze wycisnę 100 przed świętami wielkanocnymi. dwa tygodnie przed brałem 95 kilo no i załapałem konutzje nadgarstka. W czasie przerwy biegałem sobie na siłownie to wcysinąć 95 to 90 by zobaczyc czy nic nie spadło.W końcu kolega powiedział do mnie bierz 100. Pomyślałem sobie nie możliwe, a jednak poszło bez problemu. Podjarany tym faktem chodziłem i wyciskałem sobie to rusz rekrodziki do świąt doszedłem do wyniku 105. potem przyszedł czas na normlany kulturystyczny trenig po 3 tygodniach ciężko było mi wycisnać 100 a co dopiero 105. Gdy znów wróciłem do tego wyniku dzieki NORMALNEMU treningowi po kilku tygodniach przerwy nie zszedł mi ani kilogram na wycisku. Drugi przykład mój kolega zaczał ćwiczyć wyciskał 80 kilo biegał i dwa razy dziennie próbowął podnosić rekord w każdej wolnej chwili po półtorej miesiąca dosdzedł do wyniku 112,5 każdy mu nawrzucał ze jadl koksy tym bardziej ze po przerwie miesięcznej nie mół podnieść 105 w dodatku z jego sylwetki nie wiele zostało a i nie wiele po tym treningu przyszło.
Wniosek z tego taki ze by wyśrubować rekrod nie potrzeba wcale wiele, rekord ustanowimy, ale nie na długo, a i tak w końcu pzyjdzie ten czas ze albo ciężar stanie w miejscu albo przyjdą spadki, a siła zdobyta w ten sposób nie utrymuje sie zbyt długo. Wedlug mnie lepiej jest dochodzić do czegos powoli i wiedizeć ze utrzyma się to na jakiś czas wtey i satysfakcja większa a i mięśnie rosną. pozatym wyciskanie codzienne w pewnej mierze przeciąża nasz ukłąd szkieleto-mieśniowy oraz doprowadza do byle jakiej techniki gdyz chcemy szybciej i więcej.

Życie jest zbyt krótkie by być małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dlatego sprawdzamy się raz na 8-12 tygodni, w zależności od długości cyklu przygotowawczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
No, ja dwa tygodnie temu wycisnąłem 60kg (mało, ale bez śmiechu), a teraz jakoś nie mogę sobie dać z tym rady. Może to przez z mianę treningu

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
powiedz to Rychlakowi który bierze 459kg na ławce he he

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miesnie skosne zewnetrzne brzucha

Następny temat

plan na mase do oceny!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium