SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszytko mnie razi :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
Siemanko. Mam mały problem z oczami. Mam dobry wzrok itd. ale problem w tym że wszystko mnie razi :(. Latem razi mnie słońce(wiadomo) ale nawet gdy patrzę na trawę to mnie razi :/ Jak patrzę na drzewa , jak idę ulicą itp to zawsze mrużę oczy. Zimą śnieg też mnie razi czy to jakaś wada wzroku? Da się to leczyć?
PRZEPRASZAM ZE NAPISAŁEM TO DOŚĆ NIEESTETYCZNIE ALE SIĘ SPIESZĘ

Nie dawaj Soga! Wejdz na http://pajacyk.pl/ i kliknij w brzuszek pajacyka :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1040
Być może jakaś wada Ci się robi. Przejdz się do Okulisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
j/w

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 537
tez tak mam i to strasznie mnie razi nawet jak nie ma slonca to tez troche mnie razi musisz isc do okulisty niedlugo zaczniesz plakac tak jak ja bez powodu gdy siedze na komputerze za dlugo to oczy łzawia tak samo przy słoncu

pamiętaj prawdziwe skqrwysyny wywodzą się z piwnicy;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
może wyda sie to wam śmieszne ale mój kumpel od dziecka ma ten problem. Okazuje sie że rzęsy rosną mu do środka i to tak strasznie go drażni w oczy, w lato tez zawsze w okularkach przeciwsłonecznych a z kroplami do oczu sie nie rozstaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 537
mi raczej rzesy do środka nie rosna bardziej to od godzin spedzonych na komputerze ;/
1

pamiętaj prawdziwe skqrwysyny wywodzą się z piwnicy;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1158
to moze byc zapalenie spojówki, sam kiedys to mialem i objawy byly identyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4760
Dokładnie to może być kompa. Ja jak mam okresy ze sporo siedzę to też mnie razi bardzo, a jak siedzę mało to objawy ustępują. Spróbuj ograniczyć siedzenie przy kompie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana zmeczenie/ból

Następny temat

Problemu po skręceniu stawu skokowego .

WHEY premium