SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wstydzę się iść na siłownię.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bronkz - rozyebałeś mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idz na silownie i cwicz nie patrz na innych


tam idziesz cwiczyc a nie smac sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
Napewno nikt normalny Cie nie wysmieje.. a raczej pilnuj siebie zebys to Ty nie smial sie jak chlopaki beda stekac czy robic dziwne miny :P bo mozesz ich rozzloscic :D

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5760
uderzaj nie ma co sie bac
jak nie zaczniesz cwiczyc to dalej bedziesz chudzielcem

poza tym chodzenie na silownie pomoze Ci w pozbyciu sie niesmialosci serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 164
Dzięki, dzięki wszystkim ;d Wiem, że od tego są inne działy, ale jak już tutaj mi pomogliście to zapytam się o jeszcze jedno. Kolega polecił mi hmb... Czy warto ? Czytałem o tym w innych wątkach na forum, ale nie doczytałem czy jakbym chciał to czy mam to "zażywać" od samego początku ? Kolega mówił, że to się miesza z mlekiem i pije pół godziny przed siłownią i pół godziny po... Ma to jakiś negatywny wpływ na zdrowie ? Szukałem tych informacji ale ich nie znalazłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
HMB ??? Uehehe ... przeciez to spala tłuszcz, a pozatym zeby było widac efekty to trzeba tego duzo wziazc. A pozatym co ty chcesz brac jak nie wiesz czy Ci sie siłka nie znudzi po 6 miesiacach. Tylko wywalisz kase

A co do smiania sie na siłce to ja nigdy sie z czyms podobnym nie spotkałem, a powiem wiecej na siłce czuje sie ze kazdy ma do kazdego respekt i szacunek za to ze cos robi ze swoim ciałem, nawet jak mu nie zawsze wychodzi i np: u mnie nie zdarzyło sie aby ktos sie wywyzszał. Czesto te koksy których sie tak obawiasz proszą o pomoc i czekają az skonczysz cwiczenia, a nie wpieprzają sie na chama bo są wieksi. Zresztą na siłce są tak różne osoby ze naprawde nie bedziesz sie niczym wyrozniał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 164
Z tym hmb nie wiem dlatego pytam, w sumie tylko z ciekawości bo nie mam zamiaru nic "zażywać" . Chcę iść na siłownię tak dla siebie, dla formy. No i, żeby nie być taką chudziną. Ale nie chce mieć dużych mięśni, chcę tylko żeby było widać, że się nie obijam, ale robię coś dla siebie ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1663
ja jak zaczynalem rok temu prawdziwy trening to bylo tez na mordowni mala silownia pelno nakaldow stojaki sie ruszaly caly od smarow i wlasciciel byly rekordzista gunesa w przysiadzie i w martwym ciagu tez byl klimat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5760
na razie nie kupuj zadnych suplementów !

zapisz sie na siłownie pochodź z 6 miesięcy i dopiero wtedy kup np. kreatynę mono
zacznij od treningu FBW i staraj sie przestrzegac zasad zywieniowych bo to duza czesc wchodzaca w sklad Twojego sukcesu (dzial odzywianie - 10 wskazowek zywieniowych)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 164
Poczytałem, ale to chyba dla osób z brzuszkiem i nadwagą ? Ja brzucha nie mam ;P Myślę, że wystarczy jeśli będę spożywał dużo białka i węglowodanów i będę jadł regularnie... (?)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o tej sztandze

Następny temat

Siłka a hera

WHEY premium