SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wstydzę się.. LATO 2011!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w twoim planie troszke nie podobaja mi sie plecy, jest i drazek i martwy, troche sporo w calym tygodniu wyjdzie. przy martwym plecy pracuja cale wiec tego podciaganie dalbym max 2s,
badz po prostu zamiast tych cwiczen dalbym wioslowanie sztanga
__
a jeszcze inaczej walnac 2 zestawy i po problemie.

Zmieniony przez - psonic w dniu 2010-07-01 17:15:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
oj chlopaki widze rozpisaliscie sie;D fajnie, jest z kim pogadac!:D neistety dzisiejszy dzien byl zły, jak i noc wlasnie wrocilem z treningu. jestem po 4 posiłkach, potem bedzie i 5;)
jutro postaram sie wstawic zdjecia jakies;d by za rok sie posmiac heeh;0

dzieki ze poodpisywaliscie;p co do treingu to chyba sie wezme za ten FBW, jakies dokladniejsze wskazowki;d wiecie nie znam nazw kontretnych itd.. ;) ja cwicze od 2-3 miesiecy tak jak napisalem w pierwszym poscie. ;D lecz nogi se odpuscilem;D niedlugo bede spawal drazek nowy xD :D heh pozdro i piszta co musze robic;>

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
psonic - a no bo tak jakoś to głupio ująłem
Chodziło mi o to że jeśli chcesz szybko i dość pokaźnie zwiększyć masę to niech lepiej ćwiczy FBW, natomiast trening obwodowy także polecam, ale bardzej pod kątem wytrzymałościowym niż masowym, rozumiesz czy trzeba rozrysować?

Zamiast drążka i MC samo wiosło? A trening prostowników to gdzie?

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2010-07-01 21:23:17

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2010-07-01 21:24:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, nie trzeba rozrysowac. ale moze jak sobie narysujesz wczesniej co chcesz powiedziec to moze lepiej w slowa ubierzesz! pomysl o tym !

autorze co do fbw, to jest roznie, zwykle zaawansowani od tego odchodza w kierunku splita. na poczatku jednak jest to swietny trening. nie czekasz czalego tygodnia zeby znow np plecy zrobic. same podstawowe cwiczenia , zadne izolowane zabawy, czyli zostaja wyciskania, ciagi i tego typu cwiczenia maja sie znalesc w planie.

masz sporo artow o fbw napewno nie bedziesz mial problemu z dobraniem treningu.

ja tam lubie na tyle fbw ze nawet nie chce mi sie splita probowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Cały czas FBW? Zastanawiam się jak u Ciebie z sylwetką, skoro trenujesz całe ciało na jednej sesji przez cały czas? Ciekawi mnie to Wiesz jest jeszcze HST, HIT, STO i wieeeeeele innych....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HST ... mi sie nie podoba, ja robie takie samowolki bardziej. co mi sie spodoba to zrobie i tyle. obecnie jadle planem knifa, lekko zmodyfikowanym.

a sylwetka hmm, zalezy jak na to patrzec, ale szalu nei ma napewno

http://img714.imageshack.us/img714/3806/zbiorx.jpg

ogolnie tak to wyglada, bez formy obecnie. niestety

Zmieniony przez - psonic w dniu 2010-07-01 23:27:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
elegancko psonic!

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
milo mi to slyszec, jednak wiesz, powinno byc znacznie lepiej, ale juz jakos nie chce mi sie przejmowac sylwetka

Zmieniony przez - psonic w dniu 2010-07-02 10:40:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1289
Jamian nie odpuszczaj nóg to jest najgorsze co możesz zrobić. Mięśnie nóg są największą grupą mięsni w organizmie,ćwicząc je powodujesz wzrost wydzielania testosteronu, co za tym idzie zwiększysz masę mięsniową.;) no ale twój wybór:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
teraz to juz nie odpuszcze, bo wlasnie przeczytałem twoj post ;) dzieki.
@psonic
mowisz ze sie nie przejmujesz;d hehe ja tez, ale nie chce byc posmiewiskiem dla innych, chce wygladac jak mężczyzna xD haha:D bo taki szkielet to wiecie;D

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu z drążkiem i nie tylko.

Następny temat

Poprawa sylwetki

WHEY premium