SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wspomnienia

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
W tym wątku będziemy pisali najlepsze momenty waszych ulubionych drużyn, jakie sytuacje utkwiły wam w pamięci.

Więc ja zaczne jako że założyłem ten wątek.

Jeden z najlepszy momentów jakie pamiętam to był rok 1995/1996 FINAŁ LIGI MISTRZÓW Ajax-Juventus. A wcześniej półfinał Juve-Real też świetny mecz 1-0 w pierwszym meczu dla Realu i 2-0 w drugim dla Juve. A odnośnie FINAŁU to były dopiero emocje, dużo akcji, znakomite parady bramkarzy, dużo byłoby opisywać. Większość powinna pamiętać te czasy, chociaż jest kilka osób co pewnie tamtych czasów niepamiętają. Grali wtedy tacy zawodnicy jak Ravanelli, Padovano, Di Livio. Bramki dla Ajaxu strzelali wtedy młodziutki Kluivert, Overmars czy de Boer. Ten meczyk jest jednym z najważniejszych w mojej kolekcji.

A co do reprezentacji to rok 1998 MISTRZOSTWA ŚWIATA wtedy kibicowałem od początku TRóJKOLOROWYM, chciałem żeby w końcu wygrali MŚ, a najbardziej czekałem na FINAŁ. Na początku mistrzostw bardzo chciałem żeby Brazylia niewygrała a żeby to była właśnie FRANCJA. Los chciał że te 2 drużyny spotkały się właśnie w finale. I się udało FRANCJA wygrała ten finał jak i LM pamiętam jak dziś.

Ach kto by niechciał się przenieść jeszcze raz w tamte czasy i przeżyć jeszcze raz to samo. To były piękne czasy.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 456 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7429
mi w pamięci został finał Ligi Mistrzów 2005, Liverpool-Milan najpierw do przerwy 0:3 dla milanu i nikt nie wierzył w zwycięstwo liverpoolu, a potem
3 bramki dla LIverpolu ,po przerwie emocjonująca dogrywka i rzuty karne w których Dudek obronił strzał Shevcenki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja nie mam raczej takich meczów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
kiedy Lech Poznań zdobyl puchar polski w 2004r i maze teraz o mistrzostwie ligi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No ja też bym chciał żeby Lech znowu zdobył mistrza tak jak to było ostatnio w 93' Teraz w następnym sezonie może powalczyć o wysoką pozycje.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LM '99
MŚ '98
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 516 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
MŚ 98'
Mecze Wisły w Pucharze UEFA w sezonie 2002/2003

+ i - to jedyne co widze... !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4353
Na 4 lisze było 10-11 tysięcy ludzi i upragniony awans by pożniej balowac na mieście śpiewajac "3 liga jest Rakowa spiewa cala Częstochowa"
29 czerwca 2005

Zmieniony przez - PsG17 w dniu 2006-01-10 18:58:20

HENRY W ARSENALU NA WIEKI !!
------------------------------
http://www.sfd.pl/temat240054/
--==Racovia & Stalówka & Górale==--
...i kup sobie chamie medalik na szyje..."
www.rakow.com.pl
http://www.sfd.pl/temat240054/ TYLKO RAKOW RKS !!
http://www.sfd.pl/temat240054_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
podobne wydarzenie, co u przedmowcy

sezon i dwa sezony temu,
baraze dwukrtonie z Tlokami (awans do II ligi & utrzymanie)
a pozniej na fontannach swietowalismy z pilkarzami Radomiaka ...

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
finał Ligi Mistrzów Bayern Monachium - Manhchester United i porządne występy Wisły w Pucharze Uefa.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 771
Do tej pory pamiętam Ligę Mistrzów 93/94 i kapitalną grę Barcelony Johana Cruyffa. Szli jak burza (do tego wygrali też ligę hiszpańską-co tydzień oglądałem Eurogoals na Eurosporcie), grali przepiekny, ofensywny futbol. Szkoda że przez tamte ograniczenia nie mógł grać Michael Laudrup-prawie cały sezon przesiedział na ławce bo w meczu mogło grać tylko 3 obcokrajowców. ktoś jeszcze pamięta ten przepis? Dziś nie do pomyślenia... W życiowej formie był Romario-razem ze Stoiczkowem tworzyli superduet napastników. Ronald Koeman zachywacł golami z wolnych i karnych. Pojedynczego meczu nie mam bo zagrali kilka na wysokim poziomie. I ta superofensywna drużyna w finale spotkała się z ultradefensywnym Milanem Capello żeby... przegrać 0:4. Długo nie mogłem w to uwierzyć. Miesiąc później były finały MŚ w USA i znów Romario piłkarzem nr 1 imprezy. Żadnej Ligi Mistrzów ani MŚ nie wspominam już tak ciepło choć oglądałem potem wszystkie nałogowo. Lubiłem też Ajax z lat 94-96 gdy wygrali Ligę Mistrzów a potem byli w finale. Potem lubiłem jeszcze wiele drużyn i piłkarzy ale wyjątkowy sentyment do "Dream Teamu" Cruyffa pozostał do dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Legia vs Blackburn Rovers
Legia vs. Rosenborg
Widzew vs. Brondby Kopenhaga
Widzew vs. BVB
MU vs. Bayern (finał LM)
Francja vs. Brazylia MŚ 98'
Anglia vs. Niemcy Półfinał ME 96'

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ranking IFFHS: Liga angielska najlepsza, liga polska...

Następny temat

Grzegorz Rasiak

WHEY premium