SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wsad z jednej nogi czy z dwóch

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
hehe ... ja tego sam nie wymyslilem to jest tam napisane :P zreszta tez nie wiedzialem kto to lepaer Junior mi przetlumaczyl. Apropo ten trening moze byc naprawde interesujacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6261
Ja jak zawsze skacze z dwooch noog to robie baaaaardzo długi krok lewa noga zarzucam rece do goory dostawiam prawa noge i sie wybijam ostatnio wykminiłem paten z rekoma bo rece maja duże znaczenie przy wyskoku z dwooch noog!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
z dwoch nog skaczesz zazwyczaj niżej bo wsadzasz z naskoku a z jednej jestes rozpedzony ( z dwutaktu) wiec łątwiej wsadzic wybijajac sie z jednej nogi, wszuyscy moi niscy koledzy wkładali piłke do kosza wybijajac sie z jednej, ale w grze i tak liczy sie siła, spryt, technika a nie skocznosc.No skocznosc tez ale nie tak bardzo.

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
sargon to czy wyżej skaczesz z jednej, czy z dwóch nóg zależy od warunków. Np. lotnik Hans, który już dawno opóścił to forum miał ok. 20 cm lepszy wyskok z naskoku, niż z dwutaktu.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Ja kiedys myslałem, ze skacze wyzej z 2 niz z 1, ale teraz widze, ze jak mam zrobic wsad na takim koszu co na styk zrobie z jednej nogi to z dwoch nie zrobie. Czyli z jednej lepiej mi sie wsadza (szkoda tylko, ze jeszcze nie na 3.05, ale Adi wiesz....5 cm jeszcze)

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
ee ja zostaje przy swoim zdaniu ze wyzej skacze sie z jednej , chociaz za czasow młodosci hehe jesli juz udało mi sie wsadzic to zazwyczaj z naskoku

..........

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trial - Bydgoszcz

Następny temat

Zlot w Szklarskiej Porębie 6,7,8 sierpnia

WHEY premium