SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrestling

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7044

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kain - walka z udziałem Royca i jakiegoś innego fightera z pewnością przypadła by publiczności do gustu. I nie mówię tu już o federacjach z Japonii, ale nawet kilku z USA. W Japonii, np. w NJPW dochodzi bardzo często do typowych submission matchy, a kiedy walczy w nim jakiś uznany zawodnik ze świata MMA, to choćby walka trwała godzinę i doszłoby w niej do dwóch chywtów, nie byłoby nawet jednego "gwizdu". Całkiem niedawno walczył np. Josh Barnett.

Wnioskując z twoich wypowiedzi, dochodzę do wniosku, że postrzegasz wrestling takim, jaki był w latach 80-tych i na początku 90-tych. Czyli bardzo słabi zawodnicy, typowe "osiłki" bez pojęcia o grapplingu, technice itp. Obecnie "prawie" wszystko wygląda zupełnie inaczej, no ale nie będę cię przekonywał, każdy ma swoje zdanie :)
Szkoda tylko że MMA, czerpie tak wiele z wrestlingu, a zapewne będzie czerpało jeszcze więcej...

"Easy , i got balls of steel" - Gilbert Yvel after fight with Vanderlei Silva (PrIde 11)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Hulk Hogan rozrywa wlasnie koszulke mocy

(...) w tle jeziorko. Jak scena, a my jak publika. No i widze Mistrza, jak do niego podbiega taki podpity malolat nizszy o glowe, mistrz do tylu krok, rece w rozsypce, dwa sybkie strzaly, mistrz pada, malolat mu kopa. Mistrz sie podniosl jednak, pozycje przyjal w trybie magicznym, na to malolat dwa szybkie strzaly, mistrz pada i to byl koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13223
to wciaz popularne teraz jestem w Kanadzie i wiez mi nie ma wieczoru bez tego, a w kazdym sportowym kupisz cos z wwf, ale maksymalny kicz wiezcie mi , jedna wielka bajda Kain masz racje tylko przeklinac mozna.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"
Jestem na wakcajach

SFD FIGHT CLUB
"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ja sobie czasem dla śmiechu i czystej rozrywki oglądnę jedną czy dwie "walki" i zawsze potem zastanawiam się, czy ktokolwiek z publiki wierzy w realność tego co oglądają....np. niektóre techniki, wykonywane z normalną siłą i bez markowania....bez wątpienia doprowadziłyby po jednym występie do trwałego kalectwa...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A ja sobie poklnę na wrestling: ********************************!! ( cenzura ).

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Ja mogę zrozumieć fascynację wrestlingiem na zsasadzie: postawiłem hajs na jakiegoś kloca i podniecam się czy wygram czy wszystko stracę, chociaż powinienem raczej myśleć "Jak to ustawili? Trafiłem czy nie?" To jest taki sport jak ostatnie kolejki w naszej piłkarskiej lidze, czyli w ogóle go tam nie ma, więc tak naprawdę nie może mnie to kręcić. Poza tym ten sztafaż, pedalskie stroje, albo jakieś sado maso... Nie, zdecydowanie nie

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popieram Zwiecha... tzn. Detonate. Wrestling to show, który my pseudo specjaliści oceniamy (co się dało zrobić lepiej, itd.) Wogóle to wrestlerzy to nie jakieś ofiary (skocz na podpalony stół posypany pinezkami). To jest tylko show, a niektóre walki przy dobrej współpracy na ringu świetnie się ogląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Szkoda tylko że MMA, czerpie tak wiele z wrestlingu, a zapewne będzie czerpało jeszcze więcej..."

Co MMA czerpie z Wrestlingu? Czy w MMA goscie skacza po sobie z naroznikow, jak jeden sie przewroci, czy cos?

(...) w tle jeziorko. Jak scena, a my jak publika. No i widze Mistrza, jak do niego podbiega taki podpity malolat nizszy o glowe, mistrz do tylu krok, rece w rozsypce, dwa sybkie strzaly, mistrz pada, malolat mu kopa. Mistrz sie podniosl jednak, pozycje przyjal w trybie magicznym, na to malolat dwa szybkie strzaly, mistrz pada i to byl koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche historii drogi blokersie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
dla mnie tylko całe show ufc czy pridu tzn to co sie dzieje przed walka,entrance fightwerów itp ma podobny przebieg jak we wrestlingu.

Walki na szczescie sa real reszta mnie nie interesi!
Dla mnie wrestling tzn to show to totalna kiczowata porażka.

Kofeinowy Kain
HIT & HIIT Jedi

http://www.mma.sfd.pl/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatnie wypowiedzi Ortiza

Następny temat

Wypowiedzi Quintona

WHEY premium