SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3238

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2543
Proszę świetny temat dla Ciebie i to ze szkoleniówkami https://www.sfd.pl/NIE_TRENUJĘ_W_KLUBIE,_BIJĘ_W_DOMU_W_WOREK-t688203.html.Będziesz miał z czego sie uczyć

"Rób swoje i nie patrz się na innych"


Twardym trzeba być

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 196
Większość filmików wygasła.
Nie mam zamiaru teraz się na nic zapisywać.
Jakieś inne rady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
1) Odpuść sobie i nie zawracaj głowy innym.
2) Następnym razem zanim zaczniesz na jakimś forum pisać poczytaj tematy podwieszone, zasady forum... a przynajmniej przejrzyj.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1086
No to jakiej Ty rady oczekujesz. Wszyscy Ci powiedzieli:
1. Nie trenuj samemu
2. Idź na trening

Ty stwierdzasz, że chcesz trenować samemu i nie chodzić na treningi. To po co Ci rady, skoro wiesz lepiej? Podjąłeś decyzję i czekasz aż ktoś na forum Ci przytaknie? Po co?

Skoro nie pasuje Ci rada "trenuj w klubie", to zastosuj się do rady "nie trenuj w ogóle".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 511
Inia hahaha do tego linku powinno wysyłać sie każdego workowego fightera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 196
wielkie kozaki z was bo w klubie trenujecie.

Nie mam kasy i nie mogę teraz się zapisać do żadnego klubu. Czy to takie trudne do zrozumienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 511
To poczekaj z tym workiem aż sie gdzieś zapiszesz.Chyba ,że koniecznie zależy Ci na robieniu z siebie THEBILA jak Ci z filmików z powyższego linku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1086
Akaka
wielkie kozaki z was bo w klubie trenujecie.

Nie mam kasy i nie mogę teraz się zapisać do żadnego klubu. Czy to takie trudne do zrozumienia?


Nie jest trudne do zrozumienia. Ale w takim razie powinieneś odpuścić. Podam Ci taki przykład hipotetyczny - piszę na forum lotniczym:
JA: "chcę nauczyć się latać Boeingiem, co mi radzicie".
ODP:"idź na kursy najpierw jakieś lotnicze albo do szkoły lotnictwa."
JA:"NIe mam na to kasy i czasu za bardzo. Co myślicie o grach komputerowych, symulatorach itp. Polecacie bardziej RAF super pilot 15, czy może kamikaze pro 12?"
ODP:"Na symulatorach nie nauczysz się techniki i nabierzesz fałszywego wyobrażenia na temat lotnictwo. Musisz iść do szkoły lotniczej."
JA:"Nie rozumiecie, że nie mam czasu i kasy na to? Wielkie kozaki, bo się uczycie latać w szkołach lotniczych..."

Tak wygląda ten wątek. Czasem trzeba odpuścić skoro nie ma się możliwości czegoś robić. Możesz sobie kupić worek i w niego ładować, ale wtedy nie licz na żadne sensowne rady na tym forum. Tak samo jakbyś nie mógł liczyć na rady adeptów lotnictwa grając na symulatorach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 196
co do techniki to już trochę mam, kilka miesięcy ćwiczyłem jujitsu + tekwondo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Jak masz 50 pln miesięcznie to zamiast worka który się nie rozleci od razu byś miał 2-3 miesiące treningu. Więc wg mnie wybór jest dość oczywisty...
Trudne do zrozumienia nie jest to że prosisz o radę, dostajesz ją i masz pretensje że nie jest taka jakiej oczekiwałeś.
Dział jest przeznaczony dla osób, które uprawiają sztuki walki. Osobę taką definiuje to, że uprawia sztukę walki pod okiem profesjonalnego trenera. Profesjonalny trener uczy w klubie i trenuje regularnie.

Osoby, które nie trenują w klubie, nie mają profesjonalnego trenera są w trybie natychmiastowym z działu wyrzucane a ich tematy od dzisiaj usuwane (o ile nie zamierzają w najbliższym czasie podjąć treningu pod okiem trenera). Wyjątkiem są tematy dotyczące zawodów sportowych.

Trzeci wątek podwieszony od góry, od drugiego akapitu.
Tu nie chodzi o to że jesteśmy kozaki bo w klubie ćwiczymy, tylko o to że w innym miejscu nie da się nic nauczyć, a to nie są bierki i można sobie krzywdę zrobić. Więc jedyna sensowna rada to albo pod okiem kogoś kto cokolwiek umie, albo zająć się czymś innym, np siłką, a jeszcze lepiej szkołą.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Seminarium K1 z ŁUKASZEM JAROSZEM

Następny temat

A Wy jakie macie zdanie na ten temat

WHEY premium