SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda z wnętrza kokosa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Wczoraj, robiąc zakupy w "Żabce", natknąłem się na dziwny produkt. Mianowicie - woda z wnętrza kokosa COCO COOL


Cena: 4,99zł / 520ml

Puszka dość solidna, przyciągająca uwagę, więc kupiłem i od razu chciałem poznać smak. Pierwszy łyk i zawartość zdecydowanie tak nie przekonuje jak powierzchowny wygląd. Wypijając połowę puszki walczymy, by nie przyszło nam wszystkiego zwrócić.

Wiemy jakie zalety ma naturalna woda kokosowa.
Producent COCO COOL także nas o tym informuje w różnych językach, jednak polskiego zabrakło, więc dołożono naklejkę, tak oto się prezentującą:


Po wypiciu zacząłem się zastanawiać czy tak, jak zapewnia producent, owa woda z wnętrza kokosa jest w 100% naturalna i niedosładzana. Najpierw spojrzałem na skład znajdujący się na puszce:

WARTOŚCI PODANE DLA 240ml NAPOJU:


Następnie zacząłem szperać po internecie, lecz nie znalazłem więcej ciekawych informacji niż zostało to opisane zakupionym produkcie. Wszyscy zachwalają, lecz nikt nie podjął się głębszej analizy, niestety.

Moją uwagę zwróciło zdjęcie tego samego produktu, kropka w kropkę, lecz skład był nieco inny:

WARTOŚCI PODANE DLA 520ml NAPOJU:


Skąd takie odbiegnięcia? Skąd ta różnica w cukrach? Czy jest to aby na pewno w 100% naturalna woda z wnętrza kokosa?

Myślę, że pomożecie mi wyjść z nieco sceptycznego nastawienia do tego produktu i jasno zdefiniować jaki należy przybrać kąt postrzegania pysznego COCO COOL. :)

Dodam, iż nie wiedziałem który dział będzie odpowiedni na takiego typu temat. Jeśli źle wybrałem, z góry przepraszam.



Zmieniony przez - shinare w dniu 2014-04-13 15:51:17

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7742
roznica jest nie wielka w samych weglach jezeli wziasc ta sama ilosc a sklad cukrow moze zalezy od rodzaju koksa? :)

Zmieniony przez - ronnicoleman w dniu 2014-04-13 22:11:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
poczytaj sobie:
https://www.facebook.com/delikatesyznatury?fref=ts 
1

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
mimo wszystko, tego cukru wydaje się być za dużo, biorąc pod uwagę to co podaje producent "naturalny, niedosładzany", choć być może szukam tylko dziury w całym :)

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście z masy na redukcję- obcinanie kalorii

Następny temat

Dieta do sprawdzenia

WHEY premium