SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda na silownie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
Czy jest jakas roznica miedzy woda zrodlana a mineralna (obie do kupienia w sklepie)? Jesli tak, to ktora bardziej nadaje sie na trening?
PS. Kupuje w 5 litrowych barylkach :P

"Jestem szczęśliwy. Znów cieszę się życiem."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
zawartoscia mineralow sie roznia oraz takze - glownie - iloscia co2 czyli popularnych babelkow
zrodlana moim zdaniem lepsza ale wszystko zalezy od producenta itp itd ... bierz niegazowana po prostu albo serdniozmineralizowana
pozdrawiam

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2272
pij wode bez gazu,woda gazowana rozpycha zoladek i bedziesz mial duzy brzuch----a chyba tego nie chcesz!!!

JAGGER

JAGGER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kedyś coś czytałem, że gaz też spowalnia trawienie ale głowy sobie nie dam uciąć hehe
Pozdro

Uczestnik akcji "Trenuj z nami cyklicznie" - Grupa II
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
juz skonczcie tyle gadac
woda niegazowana na trening i tyle

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kanarek świete słowa ) nie gazowana i tyle... gazówka rozpycha brzuch co moze niektórym w postaci lekkiego bulu doskwierac... badz też wrazenia ze zaraz sie zwymiotuje uwieżcie mi miałem tak już niejeden raz :P teraz zwykła woda :P

Początkujący leszczu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6783
A ja sobie piję tylko lekko gazowaną i niskosodową i nic mi nie jest
Niegazowana dla mnie (wybaczcie) to jak kranówa, po prostu nie lubię i już! Musiałabym chyba być bardzo spragniona, aby wypić wodę niegazowaną. Oczywiście wiem doskonale, że jest zalecana w aktywności ruchowej
i odżywianiu, ale to jest silniejsze ode mnie
Pzd dla fanów wód nie- i gazowanych


"Nigdy nie jest dobrze, kiedy może być lepiej"
1

"Nigdy nie jest dobrze, kiedy może być lepiej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
a nie lepiej wysokozmineralizowane naturalnie gazowaną na trening.ja taką pije,ale nie jestem pewien czy dobrze.te gazy szybko ulatują.zaletą jest zawartość minerałów i to duża

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6783
Piję różne wody gazowane, takie wysokozmineralizowane pewnie też już piłam, ale od pewnego czasu jestem wierna jednej, która mi odpowiada pod każdym względem


"Nigdy nie jest dobrze, kiedy może być lepiej"

"Nigdy nie jest dobrze, kiedy może być lepiej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
oczywiscie - woda z zawartoscia elektrolitow jest ok ale tutaj nie ma o co sie klocic czy wydziwaic - po prostu uniakj wody typowo - "mineralnej" czyli gazowanej - a rodzaj wybierz juz sam

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ci polecam picie Zwykłej wody źrudlanej obojętnie jakiej ale żeby nie była gazowana (Spowalnia trawienie) a tak przy okazji jęsli jesteś zmęczony po ćwiczeniach polecam snikersa strasznie bogaty w węglowodany inaczej (cukry) szybko gasi pragnienie nie żebyś go ciągle kupował i jadł go 14 razy na dzień wystarczy 1 po treningu A co do tej wody To kup Arctica W h*j dużo minerałów dlatego tak drogo kosztuje

Jutro zamówie se koszulke sfd co za tym idzie abonament koniec z limitem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta tluszczowa a wiek.. help

Następny temat

co po diecie głodówkowej?

WHEY premium