SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda Active O2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
Witam!!!
Mam pytanie co do tej wody, widziałem już kilka razy jej reklame w różnych gazetach sportowych i zastanawiam się czy warto. Jest napisane że ma 15 razy więcej tlenu i tlen może nawet o 40% zwiększyć nasze możliwości, ale jest też napisane w reklamach, że jest do picia po treningu. Wg mnie to bez sensu, wode z tlenem zwiększającym nasze możliwości powinno się pić przed treningiem by móc więcej wyciągnąc z takiego treningu, ale patrząc na to z drugiej strony to sie wyklucza, ponieważ będziemy sporo ciężsi przez to ;/. A przynajmniej dla mnie to jest ważne ponieważ nie interesuje się sprintami, tylko dłuższymi dystansami(chociaż dla sprinterów waga chyba też jest ważna)
Doszedłem do wniosku by pić taką wode najlepiej 1,5h(byśmy mogli po prostu wysikać wode, a co dobre zostawić w ciele czyli tlen :D), przed treningiem/zawodami. Ale w takiej sytuacji nasuwa mi się kolejne pytanie, czy tlen nie ulotni przez te 1,5h i czy nie stracimy całego oczekiwanego efetku, czyli zwiększonej wydolności
Napiszcie co o czymś takim myślicie.

Pozdro Sportsmen9 :D

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
daj spokoj!!!!! wszystkie wody sa lepsze nawet zywiec zdroj itpp...

moderator sprinterek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty na codzień, dla osoby z problemem kolan?

Następny temat

System A3 Adidas'a...

WHEY premium