SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wklęsła klatka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 55 Wiek 13 lat Na forum 73 dni Przeczytanych tematów 526
Cześć, mam nietypowy problem chodzi o moją klatkę która jest wklęsła. Odrazu mówię nie mam jej z powodu małej aktywności w dziecinstwie przeszła na mnie z genów jesli moge to tak nazwać xd mój tata,brat,dziadek też mieli... A więc tak rok temu w maju zacząłem robić pompki itd we wrzesniu kupiłem hantle regulowane i ławeczkę i nie powiem klatka się poprawiła i to o wiele wiele ale aktualnie czyli od gdzieś tak października klatka stoi w miejscu nic ją nie podnosi ;/ zacząłem właśnie redukcje robić bo nieźle przytyłem ale to już co innego i martwie się czy jeśli odtyje to ta klatka będzie jeszcze gorzej wyglądać daje zdjęcia w linkach!

http://prnt.sc/nca9qo 
http://prnt.sc/ncaa3d

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5279 Napisanych postów 72250 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 610782
Kup karnet na siłownię i zacznij porządnie trenować. Zbudujesz masę mięśniową i problemu nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 306 Wiek 23 lat Na forum 24 dni Przeczytanych tematów 1148
Jedyny problem jaki tu widzę to brak po prostu mięcha. Dorzuć kilka kg mięśni i wizualny efekt się poprawi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9307 Napisanych postów 113343 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1364861
Masy miueśniowej Ci brakuje, potrenuj z rok dwa i zobaczysz jak sylwetka się będzie kształtowała.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 55 Wiek 13 lat Na forum 73 dni Przeczytanych tematów 526
narazie redukcje zamierzam bo opone mam niezła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9307 Napisanych postów 113343 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1364861
jeśli to są aktualne zdjecia to sobie coś wkręcasz, tu nie ma co redukowac
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zobacz to drugie zdjęcie lepiej tam to brzuch większy od klaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
To że wystaje nei znaczy ze jesteś otyły, rozbudujesz kaltkę to bedzie wystawała poza brzuch.

A jedzenie wnetrznosci to gdzie się mają pomieścić, jesz to Ci one wypychają ścianę brzucha.
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zapewne masz rację drogi anubisie masz o tym 100 razy więcej pojęcia niż ja ale ja dla własnej pewności chce trochę odtyć i właśnie kod jutra zaczynam do czerwca dietę z mniejszą ilością kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 48990 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 488803
Jak wspomnieli Panowie powyżej trzeba tu masy mięśniowej dokładać a nie redukować bo zwyczajnie nie ma co i będzie jeszcze bardziej chudo.
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
chce tylko zmniejszyć brzuch
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagła strata wagi