SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka - mostek - bol?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9783
Odczuwam bole mostka jak cwicze klatke[najbardziej wyciskajac sztange na plaskiej], chodzac normalnie i funkcjonujac nie odczuwam zadnego bolu, czym to moze byc spowodowane ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9783
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 654
hmm cały czas odczuwasz ten ból?

jak jak kiedyś właśnie wyciskałem na ławeczce to mi coś w pewnym momencie strasznie "strzeliło" w mostku. Potem przez kilka dni odczuwałem ból nawet jak się rozciągałem, po tygodniu już prawie nic nie czułem. Teraz ćwiczę i jest ok, przede wszystkim porządnie się rozgrzewam i robię zawsze 2 serie rozgrzewkowe.
Moje zdanie jest takie jeżeli po kilku dniach nie przestanie boleć, zaprzestań ćwiczeń na kilka dni. Jak to też nie pomoże to tylko do lekarza się udać

. . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 1946 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36715
jak walisz w te klate tą sztangą to nic dziwnego

przejdzie...

Zmieniony przez - Mariusz190 w dniu 2008-03-22 22:55:35

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jesli o to chodzi to w ogole nie uderzam w klatke;] mam tylko skolioze moze to jest przyczyna. boli juz ponad miesiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 654
może zła rozgrzewka i coś przeskoczyło...

. . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
przez miesiac?i nie mam bolu jak chodze tylko jak cwicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
przejdzie ci mialem na poczatku to samo nawey bylem z tym u lekarza to mnie odeslal do domu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Niedoczynność tarczycy a ......

nutlove nowy