SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaminy Multi pro prosze o pomoc;) sog

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Asterixnh - 130zł??

to chyba trochę Cię naciąga

to jest fajny preparat (bardzo duza dawka koeznymu q10, ktory jest drogim dodatkiem), ale nie za 130zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1703
No to jak mowicie nie bede bral tego mulit pro :)

Wiec co myslicie o tym Orange Triad wystarczy to ?:) Cos dokupic do tego ? :) Aha I gdzie najlepiej zamawiac ?:)

Początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Nie to żebym robił reklamę ale nie znalazłem tańszego sklepu od SFD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1703
Liquid S dzieki za zainteresowanie tematem ;)
Powiedz mi jeszcze , czy te witaminy sa duzo lepsze od olimpu zestawu tego multi bodajze za 30zl 60kaps? bo wczesniej je bralem. I powiedz mi co bierzesz jeszcze do tego? kupowac jeszcze jakas omege - 3?

Początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Biore Orange i Gold Omege 3 z Olimpu, dodatkowo profilaktycznie Sylimaron 100 i Żurawina Uro-complex ale to dwa dodatki które nie są konieczne, jak masz kase to polecam a jak nie bardzo to Orange i omeszka z Olimpu jako podstawa.
Te witaminy są na tyle mocne (mocniejsze od Multiple Sport) że nic więcej nie musisz dokupywać, wystarczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ja łykam obecnie Greenes Sciteca, trochę drogi ale nic więcej już poza tym nie potzrebuje.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
http://testosterone.pl/product_info.php/products_id/2256/Greens.html

Te? nie mogę znaleźć RDA z tych witamin, skład całkiem w pytę, ta Omega tam chyba by listę wydłużyć, z Olimpowskiej bym nie rezygnował a z kolei brakuje mi luteiny, NOW Special Two ma podobny skład, jest tez luteina.
Ale i w Greens ani w Special Two nic nie wiem jakie formy witamin i minerałów dali oraz jakie są RDA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4063
wez olimpa vita-min multiple sport 60kap 26,70 i OLIMP Gold Omega-3 60 kaps./1000 mg koszt okolo 17zl = 43,70 zestaw na miesiac ci styknie a za reszte kup 3kg cyckow ryz i masa do przodu :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
cena na jakosc i wtedy kup ja witamin osobiscie nie zrem

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Dzięki za radę ale jednak nie zrezygnuje z Orange Triad dla okrojonego Multiple, może jak więcej osób oleje MS to Olimp wróci po rozum do głowy...
A Gold Omega 3 jak najbardziej, cena do jakości bomba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w dobraniu odżywek!

Następny temat

Redukcja spalacz

WHEY premium