SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witamina B6 - a prolaktyna i ginekomastia.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
to jak to brac ... np; 200 mg b6 + 40 mg nolvy ??? Juz brałem Nolve jakis czas, zostało mi jeszcze na jakies 1,5-2 miesiące. Trudno powiedziec czy od tego gino sie zmniejszyło czy po prostu samo troche zmalało, ale napewno mam mniejsze niz te 2 lata temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Po takim dlugim czasie imho to guzek juz ma postac "trwala" i zapomnij o rozgonieniu go lekami. Klania sie chirurg

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Aksel. Ale to na pewno gino (zdiagnozowane), bo może to tylko lipomastia?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
zdiagnozowane przez usg. 9 mm w lewym i 10 mm w prawym. prl 19. Wg. endo prolaktyna nie jest na tyle duza zeby walic lek ( norma na kartce było 15 ) i mam ją zbic naturalnie ( np: uprawiac sporty, nie jesc kurczaków ;o ) i kaze przyjsc w nastepnym roku. Takie cos to gowno daje wiec proboje zbijac B6. Gino pewnie nie zniknie, ale musze dac jakis pretekst zeby wkoncu cos zaczela z tym robic. Oczywiscie spodziewam sie ze jak prl zmniejsze to znajdzie sie inny powod aby tego nie ruszac. Jestem za młody, trzeba czekac do 22 lat itd. Pojde na tą wizyte na początku roku i jesli zbije ten hormon i usłysze słowa w podobnym stylu to na nastepne wakacje ide ciąć. Już wybije prawie 20 lat, a ja sie mecze z tym od 4 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
dziwny lekarz ja mialem usuwane gino w jednym cycku (teraz zaluje ze profilaktycznie nie w obu hehe) jak mialem bodajze 16 lat. Lekarz stwierdzil ze to efekt uboczny u mnie procesu dojrzewania no i wycieli

Za to teraz drugi sutek jest jak dioda ostrzegawcza ze na cyklu wywala mi estrogen w gore no i w dzisiejszym swiecie fake'ów wsrod sterydow wiadomo czy biore dobry towar (jesli aromtyzuje) hehe

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Pewnie ze dziwny. Tylko ze wzgledu na tegoroczną mature czekam z tym do wakacji, ale po maturze mam zamiar to usunąc.

to walic tą nolve czy nie ma nadzieji i jechac spokojnie na b6 zeby zbic te prl ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Moim zdaniem nie ma sensu. Guzek juz jest permanenty imho. (wnioskujac po czasie jak dlugo go masz)

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tutaj to mamy już problem sensu stricte - medyczny. Fachowe poradnictwo to bym już tu pozostawił lekarzom. Oprócz kurczaków - unikaj też tłuszczu mlecznego, ryb słodkowodnych i ciepłowodnych, olejów w plastikowych butelkach oraz generalnie - żarcia z plastików i plastikowych sztućców, szczególnie przy gorących potrawach.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tutaj mój pomysł na obniżenie dawek witaminy B6:

https://www.sfd.pl/Tyrozyna_plus_B6_-_kontra_PROLAKTYNA.-t531757.html 

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
Roid mam pytanie do Ciebie bo widze, ze bardzo kumaty w tych sprawach jesteś.

Jestem w 2 tygodniu na cyklu meta + prop - pierwszy cykl.

Jakos wczoraj zaczeła mnie bolec brodawka w lewym sucie, dzisiaj jest już mocniej, w prawym narazie nie odczuwam albo jest to minimalne. Boli mnie tylko brodawa. Chce nadmienić, ze mam juz lipo.

Teraz nie wiem czy jeszcze chwile poczekać i sprawdzić co sie dzieje, czy dac nolve? No właśnie ile tej nolvy dawać, ile dni, o jakiej porze? Po czym stwierdzić dokładnie, że zaczyna się tworzyć gino?

dzieki i pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tarczyca a doping

Następny temat

metody na zrosty.

WHEY premium