SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witamina B6 - a prolaktyna i ginekomastia.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ten temat przewijał się w Dopingu kilka lat temu. Ponieważ ostatnio jeden kolega mnie o to dopytywał - dlatego daję linka do mojej odpowiedzi. Jeżeli to kogoś interesuje - zapraszam:

http://slawomirambroziak.pl/forum/index.php?topic=104.0 

S. Ambroziak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Dzisiejszy post dr testosa wskazuje że to lipa.

Zmieniony przez - djfafa w dniu 2009-08-22 16:51:15

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
post postem ,mi b6 w dawce 800 mg pomogla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Czekam właśnie na opinie praktyków, bo teoria wskazuje, że "na dwoje babka wróżyła".

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
brałem na cyklu z npp z późniejszym przejściem w trena, dawki 400mg-600mg dziennie, żadnych problemów z gino nie zaobserwowałem, lecz nie wiem na ile jest to spowodowane działaniem wit b6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
"...Wszystko byłoby bardzo pięknie, gdyby nie jeden szczegół... Witamina B6 pełni taką samą funkcję - w procesie produkcji innego przekaźnika - serotoniny, zaś ta jest - niestety - przekaźnikiem sprzyjającym uwalnianiu prolaktyny..."

Czyli jeśli osoba bierze prozac, który sprzyja właśnie serotoninie, to poziom prolaktyny ma wyższy...

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Prozac (fluoksetyna) jest blokerem zwrotnego wychwytu serotoniny - nasilającym funkcje układu serotoninergicznego. Jednak w podręcznikach nie jest on wymieniany - jako środek sprzyjający ginekomastii polekowej lub hiperprolaktynemii. Jeżeli Cię to interesuje - to poszukam coś więcej na ten temat. Na pewno jednak trzeba być ostrożnym i nie łączyć go ze sterydami!!!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Szczerze przyznam, że mocno interesuje mnie to zagadnienie.

Potencjalne skutki uboczne SAA+fluoksetyna ?
1

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jutro spróbuję czegoś poszukać.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Sąsiad! Poddaję się!... Nic nie znalazłem w kwestii szkodliwych interakcji - pomiędzy fluoksetyną a sterydami anabolicznymi. Wygląda więc na to, że - albo takowe nie występują, albo temat nie został jeszcze zbadany. Wiem, że bywa stosowana w depresjach posterydowych. Jeżeli jednak ktoś ma skłonności do depresji, to powinien unikać sterydów. (Ogólnie - lepiej ich unikać.) Nie wiem - jak jest w Twoim przypadku.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Hie hie, tak czułem, bo ja spędziłem godziny w internecie szukając jakiegoś śladu, czy literatury...

Ps. sprawdź pocztę.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tarczyca a doping

Następny temat

metody na zrosty.

WHEY premium