SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam. Pomocy prosze... Tylko sie nie śmiejcie :P

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
Dymekz

to kiedy regenerujesz mięśnie skoro ćwiczysz 7 dni w tygodniu nie lepiej 5 góra 6 razy w tygodniu bo raczej większość ludzi tak ćwiczy że przynajmniej jeden dzień ma wolny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2266
no wlasnie wlasnie tez tak kiedys codzien lazilem jak niewiedzialem ale teraz wiem i chodze pon-sro-piat duzo niezawsze znaczy lepiej pamietaj

Zmieniony przez - Rychu18 w dniu 2006-09-07 20:17:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1442
niewiedzialem... wiec teraz bede cwiczyc 6x a w niedziele luz :)
konkretne forum :) duzo mozna sie dowiedziec
acha no ale juz wczesniej bralem mete wiec moge brac i teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1442
ale co myślicie lepiej : mete czy np magnum 8000 , ale kasa ograniczona wiec nie wiem, za 80 zł mam 200tab mety a magnum za 99zł 4kg:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Jak czytam coś takiego to mi się nóż w kieszeni otwiera. Chłopaku! Nie masz diety, nie masz stażu, nie wiesz jak ćwiczyć, jesteś za młody na koks. I masz czelność pytać, a nawet w ogóle pomyśleć o mecie?! Co najwyżej możesz sobie skoczyć do mięsnego po metke tatarską. Meta nie robi z zera bohatera. Jeżeli myślisz, że taki cykl to sam zakup tabletek za 35zł to jesteś w błędzie. To idzie w pare setek zł. Idź do działu odżywianie i trening, czytaj i jeszcze raz czytaj. Bo jak na razie to i na suple jest dla Ciebie za wcześnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Staż niby ma 2 lata bo gadał ze mną na GG, w bicku ma 31 i wyciska na klate 65kg

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3120
Heh, Dymek, opamiętaj się troche, jaka znowu meta. Jak nie masz diety oraz planu treningowego (sensownego planu), to i tona mety nic Ci nie pomoże. Najpierw wylicz sobie ogolne, dzienne zapotrzebowanie na białko, ww i tłuszcze, ułóż diete, a potem ewentualne braki uzupełniaj jakimś gainerem. A jeżeli już na wstepie chcesz zacząc od kreatyny, to nie od nitro, ale od zwykłego mono (np vitalmaxa) + dextro (a jak boisz sie o trzustke to carbo). Ja własnie robie 3-ci cykl na mono i jestem zadowolony. A skoro jesteś już tak obeznany z tematem ze rzucasz sie na 200tab mety, to powiedz mi , po co przed snem pałaszuje się puszke tuńczyka bądz 100g chudego twarogu z oliwą ?? pozdr

tylko upór sprawi że będziesz wielki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2266
ciekawe co on wogole wie o mecie?;/ i jeszcze200tab chce wszamac za jednym razem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Wie jak brać mete bo wcześniej już brał

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
ej kurde to musza byc jakies jaja
moze w ogole 10 DNI w tygodniu bedziesz cwiczyl? nie wiem jak ale ty pewnie znajdziesz odpowiedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy warto ? REAL MASS 2700

Następny temat

opinie o ....

WHEY premium