SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiosna wiosna z ActivLabem :-)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126294

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
im mniejszym ciężarem zbudujesz więcej mięśni tym lepiej, o to chodzi w KULTURYSTYCE

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
6/5 razy tak wychodzi, nie patrze czy sobota czy niedziela itd, po prostu 4x pod rzad , 1 odpoczynek, potem znow jade i jak czuje ze potrzebuje odpoczynku to pod odpoczynku ze 2 dni pocwicze i potem odpoczynek i ogień, tak mis ie najlepiej cwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Ale tak aby 2 tygodnie jeszcze pocwicze, tydzien wolnego i jade trening 4x w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arabin skoro tak ci dobrze i tak ci idzie to tak ma być a nie jak izi 3dni w tygodniu radzi, ja ostatnio w niedziele zacząłem ćwiczyć bo zawsze w niedziele był 100% off że niedziela to niedziela i mam wyjepane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385518
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Stary ja nie spodziewalem sie ze taka regeneracje mam... dieta jest to czemu mam np. co 2 tydzien 2x w tygodniu klatki nie zrobic skoro mi sie szybko regeneruje... taki przyklad oczywiscie ale mi ruszyla klata dzieki temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
Rutkow już to widzałem, ja się trzymam tych od firma na literę H.

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Przesadzone troche ceny bo mozna niektore kupic 10 zł taniej ;d np. moje FA 5000, ale dobrze wypadlo, chociaz nie wiem czy bym kupil na 2-gi raz. to jest czyste bcaa bez niczego, jak sie rozrobi to nieda sie tego pic, uwierzcie mi jest gorzkie strasznie :D Ale dzialanie ma bardzo dobre i to mnie zacheca do kupna kolejnej puchy :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Następny temat

Przygotowania Do zawodów NPA north west UK 2013 :)

WHEY premium