SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiosna wiosna z ActivLabem :-)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126246

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Mleko, wazne zebys sie czul ze soba dobrze i wyyebane na wsio na okolo :)
Warezz - jestes gruby haha

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wk***iają mnie tylko... ostatnio siedzę sobie ja, dizewczyna i jej koleżanki i jednej chłopak, który wygląda jak p***a. Coś tam pierdzielą, że przytyłem itp. a ja na to, że teraz babki wolą p***y chude w rurkach i wyszedłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Intelektualnie nic sobą nie reprezentują, fizycznie też, ale oceniają wszystkich do okoła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Dlatego oceniaja bo wlasnie soba nic nie reprezentuja :) ot cala prawda :)

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta... najlepszą są te przechwałki ile to oni basenów nie zrobili ostatnio Właśnie ten chłopak dziewczyny coś tam p******ił, że on to na siłkę nie chodzi bo ma już taki organizm, że mu się nic nie zbuduje , ale za to jest wytrzymały wydolnościowo... to na basenie zrobił 20 długości i padł, a ja "grubas" 60 i wyszedłem na lajcie... ciota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Hehe ja tam swoje waze ale 60 basenow zrobie :) A pewnie moglbym tez byc oceniony ze nie mam szans :D

Ile mleko tak btw masz lat ze Cie takie rzeczy denerwuja? :P

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Basen jest dla ciot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
25... denerwują mnie bo dziewczyna zaczyna myśleć tak jak oni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A wogole to przydajcie sie do czego i znajdzcie mi na necie ta yohe na koncowke redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Warezz, to tez chodzisz jak rozumiem? haha

Mleko - to moze dziewczyne powinienes zmusztrowac? :D

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Następny temat

Przygotowania Do zawodów NPA north west UK 2013 :)

WHEY premium