SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol+clenobuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 502
witam , chcialem sie zapytac czy ma jakis sens polaczenie winstrolu z clenem, trenuje prawie rok , przewaznie na odzywkach na rzezbe, od 2 tygodni na clenie jade i teraz chce do tego dorzucic 20 strzalow winstrolu,czy beda po tym jakies efekty,? zaley mi tylko na poprawieniu sylwetki i zachowaniu smuklosci poniewaz u[prawiam taniec i nie moge sie "zalac" dziekuje za odpowiedzi, i co byscie proponowali w zamian,oprocz kasy wydanej na winstrolo mam jeszce ok 150zl na jakis dopalacz...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja bym dowalił jakiś dobry spalacz a vinko sobie darował

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 502
dobry spalacz?tzn?jakos malo odpowiedzi ,ale nadal czekam na kogos kto cos doradzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
venom ma teraz najlepsze opinie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
clen na przemian z efka 2tyg on,2tyg off proponuje.Efke wybierz z thyrothermu-starczy Ci na duża paczke i zostanie jeszcze na witaminki i tauryne,Proponuje Olimp mega caps oraz aspargin bo przy clenie sa potrzebne te preaparaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Eltoro_KrK thyrotherm nie zawiera efedryny !

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41040
hm.. sprzeczna w sumie teza tak jak inni pisali pierwsze partie chyba mialy , a te co teraz wypuszczaja moga nie miec. Zreszta niewiem dla mnie jest wmiare ok , choc teraz dołozyl bym i kupil Venoma , ale te Thyro tez nie najgorsze czuje ze działa , a kofeina mnie tak bardzo nie pobudza wiec cos chyba tam jest.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
zawiera efke nie syntetyczna tylko naturalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
Iloæ w 1 porcji (1 kapsułka 950mg) Ilość: %DZ
Sida cordifolia (8%) 200mg **
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (10%) 200mg **
Caffiene Anhydrous USP 150mg **
Kora wierzby białej 100mg **
Gugglesterone 100mg **
Ostra papryka kajeńska 100mg **
L-karnityna 75mg **
Witamina B6 1mg **
Witamina B12 1mg **


Substancje dodatkowe: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu - substancje przeciwzbrylające, żelatyna - otoczka kapsułki, woda oczyszczona


czyli jakas niewielka ilość alkaloidów efedryny jednak jest

do autora, wypełnij ankietę, która jest w tym temacie https://www.sfd.pl/***Zanim_zadasz_pytanie***-t297513.html
zastanowimy się i doradzimy co będzie najlepsze.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2007-08-01 09:00:13

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 502
juz uzupelnilem dane o sobie , wiec ja czekam co dalej...i moze jakies opinie na temat winka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie po cyklu

Następny temat

Stawy trzeszcza - winiacz

WHEY premium