SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winistrol kilka pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zioekt
Nigdy o czymś takim nie słyszałem, że wino z wtaminami i osłonkami w jednym. Może dil Cie ściemnia coś.


Bylo takie wino z mixem. Malay chyba ma/mial lub jakas inna firma. Nie moge sobie skojarzyc nazwy, jak sie doszukam to wspomne.

Fanatic7

9. CEL CYKLU:


???
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No widzisz ja jestem jeszcze młody to takich rzeczy nie wiem

Na winie masy nie ubudujesz, nie jest zły środek, ale solo do bb według mnie się nie nadaje. Może się ktoś ze mną nie zgodzić, ale takie moje zdanie. Lepiej juz metę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
mete albo ture

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
Jak wino solo to 50 mg przez 8 tyg
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Aras84
zioekt
Nigdy o czymś takim nie słyszałem, że wino z wtaminami i osłonkami w jednym. Może dil Cie ściemnia coś.


Bylo takie wino z mixem. Malay chyba ma/mial lub jakas inna firma. Nie moge sobie skojarzyc nazwy, jak sie doszukam to wspomne.

Fanatic7

9. CEL CYKLU:


???


Nie wiem czy pamiętasz ale oprócz MT , była taka firma EAP w tedy były trzy ug na krzyż, też niby miała witaminy, Łodzianin powinien pamiętać.
Był to pierwszy chwyt marketingowy , labu, jaki pamiętam z ug kiedyś brała się tylko jelfe metę prolo , omkę , propa jelfy o stężenie 25mg na 1ml.

Stare dobre czasy, nie tak jak obecnie dobra zmiana, dla mnie to fatalna zmiana.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-06-02 08:47:38

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
Prop to byl jeszcze i 10 mg
Z win oczywiscie poza zambonem milo wspomina ec malutkie zolte tableteczki byly.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Fanatic7
Witam,
Pytanie mam odnośnie winistrolu. Czy warto wziąć go samego, jeśli to moja pierwsza styczność ze "wspomagaczami? Będą jakieś zauważalne efekty? Staż treningowy lekko ponad rok.
Mogę mieć winko 10mg/tabsa zawierające również osłonkę z witamin b12, b5, b1. Co dodatkowo musiałbym brać?



Zmieniony przez - Fanatic7 w dniu 2016-06-02 00:41:49



StanoX-10 Malay Tiger:

10mg stan
25mg vitb1
25mg vit.b6
250µg vit.b12
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 548
Aras84
zioekt
Nigdy o czymś takim nie słyszałem, że wino z wtaminami i osłonkami w jednym. Może dil Cie ściemnia coś.


Bylo takie wino z mixem. Malay chyba ma/mial lub jakas inna firma. Nie moge sobie skojarzyc nazwy, jak sie doszukam to wspomne.

Fanatic7

9. CEL CYKLU:


???


Chciałbym załapać troche suchem masy i siły, nie zależy mi na niewiadomo jakich efektach.

No i na te drugie pytanie gdyybyście mogli podsunąć odpowiedź. Jeśli to te tabsy z witaminami, to co jeszcze dodatkowo brać jako osłonę i czy sam clomid wystarczy na odblok, oraz jak go dawkować.


Zmieniony przez - Fanatic7 w dniu 2016-06-02 09:54:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Fanatic7
Wroć. Chciałem zapytać tak - czyli przy bf na poziomie 12-14% nie zauważę, żadnych efektów?



Zauważysz, ale chyba jednak nie jesteś przygotowany do cyklu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
Fanatic7
Aras84
zioekt
Nigdy o czymś takim nie słyszałem, że wino z wtaminami i osłonkami w jednym. Może dil Cie ściemnia coś.


Bylo takie wino z mixem. Malay chyba ma/mial lub jakas inna firma. Nie moge sobie skojarzyc nazwy, jak sie doszukam to wspomne.

Fanatic7

9. CEL CYKLU:


???


Chciałbym załapać troche suchem masy i siły, nie zależy mi na niewiadomo jakich efektach.

No i na te drugie pytanie gdyybyście mogli podsunąć odpowiedź. Jeśli to te tabsy z witaminami, to co jeszcze dodatkowo brać jako osłonę i czy sam clomid wystarczy na odblok, oraz jak go dawkować.



Zmieniony przez - Fanatic7 w dniu 2016-06-02 09:54:16


na te dodatki to nie zwracaj uwagi wcale
jeśli wino solo to clom solo wystarczy
jeśli jak pisąłem min 8 tyg po 40-50 mg to dał bym dwa liście clomu po cyklu po 1 tbsie na noc 50 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron enanthate Royal

Następny temat

Biogene rHGH - Wyniki IGF-1 - Agresywny Pimp

WHEY premium