SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wilka słów kilka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5994
Dziennik powstaje bardziej dla moich potrzeb jednak jeśli ktoś doda coś od siebie i lub coś doradzi będzie mi bardzo miło.

Tak więc może od początku

,,zrywów'' do tego by pozbyć się zbędnych kg miałem w swoim życiu klika a że jedyna skuteczna metoda jaka przychodziła mi do głowy to bieganie, wiec biegałem... i biegałem a kiedy już faktyczne wybrałem się na pierwsze biegi... po 1 km gdy już poszukałem płuca w przydrożnym rowie, poczłapałem zdegustowany i ledwo zipiejący do domu...

Jednak od 01.11.2014 coś się zmieniło w moim rozumowaniu...
regularne treningi FBW (Spartacus workout v2) weszły w krew stopniowo nabierałem wytrzymałości ćwicząc co 2gi dzień ... oczywiście do tego doszła dieta jeśli można ją tak nazwać. Ograniczyłem kcal do 2500 po tyg do 2200 po trzech tyg do 2000. Od 01.12.2014 dołożyłem aeroby w postaci skakanki waga ładnie spadała ok 11kg mniej na początku ważyłem 110,5kg.
Jednak od połowy grudnia coś się posypało... Święta potem wyjazdy, rozjazdy ... Bóg wie co jeszcze...mniejsza z tym... W efekcie przestałem jeść śniadania ok 500kcal mniej, do tego śladowe ilości kolacji, obiady były na szczęście ;) Śmiało można powiedzieć że dziennie pochłaniałem jakieś 900 może góra 1000kcal, masakra jak sobie o tym pomyśle... Co dziwne po 2ch tyg przestał mi dokuczać wilczy apetyt przypominał sie nieraz przed spaniem ale nie nie podjadałem, nic.
Opamiętałem się niedawno bo gdzieś tak 10.01.2015. nie widać żadnych efektów wchodząc na wagę przez 10 dni. Postanowiłem zmienić dietę na sprawdzoną na własnej skórze przez Kub_w (skoro na niego zadziałała piorunująco to i na mnie powinna skoro miał wtedy taką budowę ciała jak ja teraz i zobaczymy jak to będzie... zastanawiałem się czy stopniowo nie zwiększać kcal z tych 900 do prawidłowej redukcyjnej wartości jednak postanowiłem po pewnych konsultacjach odrazu brać te 2400-2500 by redukować dalej.


potrzeba by jeszcze z 200kcal ale W czy T ?
split od pon do srody, czwartek odpoczynek, piatek sobota split (czas ok 80-90min każdy) po każdym splicie 30 min skakanki, do tego rano od pon do srody a potem od piatku do soboty biegi na 6km. Podwieczorek jest po treningu siłowym i skakance.
zdjecie z 01.11.2014





i z 10.01.2015




Zmieniony przez - VVilk w dniu 2015-01-17 14:51:20

Zmieniony przez - VVilk w dniu 2015-01-17 15:19:55

Zmieniony przez - VVilk w dniu 2015-01-17 15:24:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5994
w sumie biegania dziś był pierwszy dzień... nienawidziłem tego... dziś chciałem sprawdzić czy kondycja poszła w góre po fbw... poszła i to kilkakrotnie. 6 km bez żadnego przystanku, bez zadyszki coś wspaniałego ... opłaciło się przestać palić te parę msc temu. Bedzie to stałym pktem mojej redukcji zobaczymy co na to ,,powie'' fat :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie wiem czy nie lepiej byłoby Ci w dziale z dziennikami lub w senior SFD, tam chłopaki mają czas to śledzić i doradzać.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
potrzeba by jeszcze z 200kcal ale W czy T ?
T.
Robiąc fbw podniosłeś sobie próg tlenowy i dlatego łatwiej ci biegać

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low carb do oceny

Następny temat

trening 6 dni w tygodniu a przetrenowanie

WHEY premium