SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Widział ktoś takie cóś ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1723

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
Witam serdecznie,

Poszukuję nietypowego narzędzia do treningu. Mile widziane też sugestie jak obyć się bez takiego kombinowania, być może łatwo zastąpić ten wymysł czymś prostym i oczywistym. ALE, z powodu problemów i obawy o przyszłość kręgosłupa, i mimo to chęci posiadania grubszych nóg, marzy mi się modyfikacja poniższego, klasycznego ćwiczenia, to jest tego :




Na coś takiego, kto kolwiek widział, kto kolwiek slyszał o czymś na kształt tego? :


"mosiekjest" odezwij się, U R A LEGEND ! ;D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Widzę że Mens Health, odpuść i nie kombinuj. To są brednie, a nie złote sposoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
O korwa, co to za amejzing wynalazek :DD
Poprawiłeś mi humor. Rób normalne przysiady, wykonywane odpowiednio technicznie, zamiast narobić krzywdy, to jeszcze Ci wzmocnią mięśnie stabilizujące kręgosłup :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Z cyklu "Mens Health poleca" - MC w wersji mini-strong!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
Dzięki, Cokta, gdzieś widziałem w sprzedaży taki pas z łańcuchem. I chyba lepszego gotowca już nie znajdę. Hmm, że mens health, to znalazłem w googlu, wydał mi sie najlepszym obrazkiem do obróbki w paincie dla mnie ;) No a kraśc obrazka nie chce, w koncu prawa atorskie nie? ;)

Dzieki, Venc1Lq, ale też zrozum mnie, parę miesięcy temu musiałem przerwać "sztangowanie" bo właśnie coś się tam zadziało, jak raz w ogóle nie przy przysiadach, machałem sobie bodaj 25 czy 30kg total nad głowę, troche głupio bo rezgrzewka nie była dostateczna i coś tam zabolało, no i potem, z miesiąc czasu trwało aż przestały wystepować bóle w klatce piersiowej, zawsze po lewej stronie, może jakieś żebro, czy coś uwierało na serce czy coś, kij wie co to było, dlatego chce byc teraz ostrożny. I gdyby się zdazyło, żę nagle coś, to chce mieć takie awaryjne wyjście, żeby odciązyć górę, ale nie przestawać ćwiczyć nóg. mimo moich cięzarów, max to 53kg przysiady robiłem, moja masa ok. 77-79kg. ale ryzyko jest

"mosiekjest" odezwij się, U R A LEGEND ! ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A byłeś z tym u lekarza ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
oczywiście, że nie.

"mosiekjest" odezwij się, U R A LEGEND ! ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
No to brawo
Takie rzeczy wg mnie zawsze warto skonsultować z (dobrym) lekarzem, nóż widelec zaleczyłeś ale nie wyleczyłeś, i jak zaczniesz bardziej intensywny trening to yebnie na cacy. Ciało masz jedno, warto o nie dbać

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-11 23:38:33

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zamiana wg mnie zupełnie nie zrozumiała. Nie widzę absolutnie żadnego plusa wykonania przysiadów z tym chomątem.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
Przecież to gazeta dla ciot i metroseksualistów ! Już wielokroć była opiniowana na SFD .

pzdr

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
Poza tym jak nie chcesz tradycyjnych przysiadów , rób hack-przysiady , napewno są bezpieczniejsze od tego co wkleiłes u góry .

pzdr

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebne wskazówki do treningu

Następny temat

Takie tam brzuszki

WHEY premium