SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Widoczne mieśnie brzucha

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 216
Witam mam 13 lat waże ok 55 kg i mierze 160cm + mam pytanie jak mogę wyrobić mięśnie brzucha ? Teraz mam widoczne tylko gdy napnę i pod odpowiednim kącie brzucha, Moj kolega z klasy ma bardzo widoczny 4 pack mówi że cwiczy 2 miesiace a6w. Jestem ciekaw co mogę zrobić aby taki six pack pojawił mi się na brzuchu sprzętu nie mam ale mam siłownie nieopodal więc proszę o odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Skoro masz dostep do siłowni to idź i ćwicz,sama do ciebie nie przyjdzie

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 216
Mogę w wieku 13 lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
w tym wieku nie chodź na siłownie , wystarczy jak będziesz się dobrze odżywiał i ćwiczył z obciążeniem własnego ciała



Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-02-03 21:15:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 216
A czy za rok , dwa będe mógł już chodzić na siłke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
za jakieś dwa lata możesz zacząć póki co jak to napisałem możesz ćwiczyć z obciążeniem własnego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
mhm 13 lat nie doczytałem, podstawa to odpowiednio sie odzywiaj,jedz zdrowo i nie zapychaj sie byle czym,trening w tym wieku mozesz spokojnie wykonywac w domu na powazniejszy trening jeszcze przyjdzie czas i nie patrz na kolege jaki ma brzuch bo u niego może sie lepiej rozwinąc w innym czasie niz u ciebie

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 216
Dziękuje przyda się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Teraz to mozesz kupic drazek i co najwyzej na nim cwiczenia robic znam typkow co 2lata na drozku smigali a wygladaja lepiej niz nie jeden teraz aa sily maja od groma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
dieta przede wszystki jak chcesz odsłonić brzuch

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 216
A mam pytanie jestem dosyć chudy czy nie lepiej przymasować ? a jeżeli tak to dlaczego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dolne miesnie/srodek klaty

Następny temat

Plan treningowy pod Boks

WHEY premium