SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Watpliwa skuteczność fat burner-rów??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 832
Ciagle czytam zeby dobrac sobie odpowiedni srodek do spalania tłuszczu nie tracac masy miesniowej!Na jednych stronach necie jest opinia pozytywna o fat-burnerach a na innych wrecz odwrotnie!Jak tyo z nimi jest i ewntualnie co jest lepsze?HMB Olipmu czy Fat burner plus Olimpu??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
obydwa do smieci,w europie nie ma prawdziwych fatburnerow do zakupu w sklepach ,jedyne skuteczne:efedryna,kofeina,yohimbina,guggle,T2,synferyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 832
aha dzieki za rozwianie watpliwoscie:) ! a mozesz podac mi jakas firme czy cos czym mam sie kierowac przy zakupie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
polecam T2 (Trx) a pozniej T3 sana ,sa to przyspieszacze tarczycy warto zdrowsze niz ECA stacky
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 832
czyli dzieki temu wedlug Ciebie bede mogł spalic mase tluszczowa bardziej efektywnie nie spalajac miesni??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 832
nie no to oczywiscie zgadzam sie w 100%1 a wlasnie sluchaj qaazar ostatnio poprsilem cie zbys pomogl zbudowac mi odpowiednia dioete bo sam tego nei umiem zrobic, jesli massz czas zeby pomoc to bym byl bardzo wdzieczny czytal;em o CKD ale nadal nie wiem co z tymi info zrobic jak wszytsko poustawiac wiec mozeby pomogl bys mi cos wykombinowac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
lekka padak bo czasu to ja teraz nie mam ,az do obrony(luty) ,ale podaj wage ,wiek i wzrost cos wykabinuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 832
no rozumiem Cie!
Wiek- 18 lat
Wzrost-190 cm
Waga- 94 kg
Trening - 3 razy w tyg silownia (+ raz w tyg siatkowka)
Bym byl bardzo wdizeczny gdybys cos wykombinowal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 832
Spoko z gory wielkie dzieki!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To jakiś żart????

Następny temat

jeszcze raz pytanie co do diety

WHEY premium