SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze najlepsze cykle na Olimpie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na mnie też aakg słabo działa i dlatego chcę wzmocnić to cytruliną (aero2), dobrze mają Ci co ich po 3 już łapie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Warto zadać pytanie, dlaczego na niektórych arginina działa (jeśli chodzi o pompę) w zalecanych dawkach, a na innych nawet w wysokich nie? Z cytruliną jest podobnie.

Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-03-27 19:03:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zależy od rodzaju treningu
mnie szczególnie trening bica,trica,barów niesamowicie pompuje .
jak do treningu dam 2-3g aakg to te partię ciężko dokończyć
taka pompa , dlatego niekożystam z tego rodzajów suplementów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
mi bic pompuje nie raz na czysto
ale pamiętam jak sobie rozwaliłem kolana przez aakg jak przy porcji 12g nie czułem ciężaru i rozgrzewkę na nogi dałem 100kg teraz to nieraz trudno pobiegać bo bolą a jak kucam to strzela jakby się łamały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Jak już piszecie swoje cykle to piszcie też konkretniej co skoczyło i o ile, a nie że "było git" - taka moja sugestia/prośba. I staż też by się przydał, bo mam wrażenie że niektórym by skoczyło niewiele gorzej i bez tych supli.

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26490
Ja najlepiej z supli Olimpa wspominam połączenie Knockouta z kre alkalyn 2500. Najlepszy cykl na kreatynach jaki zrobiłem.
To było kilka lat temu.
Teraz zamierzam połączyć Knockout z Magna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to co obecnie -z malymi przerwami (mozna by rzec - minicykle ;) ) to m.in. przed treningiem
Knockout + 2xTSE
po treningu mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
nie dobrą macie tą Massacre 2 mętna strasznie, później napisze o działaniu bo dopiero łyknąłem, znam też z BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Waxy Maize z reguly obstawiam
ale to wlasnie dzieki tej charakterystyce (m.in.) dziala tak jak ma dzialac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
BCAA smak ananas - pyszne 5/5 smak rozpuszczalność też wzorowa
każdy zachwala jak ja do tej pory BCAA TsT a tu Xplode ananas po prostu pod moje kubeczki świetnie podszedł


Massacra 2 - j/w smak zły bo mętny strasznie
pompa była na bicepsie dzisiaj duża, trening bardziej komfortowy na początku później dopadło mnie zmęczenie. 3/5 ogólna ocena. W porównaniu z nitro energizer to gorszy smakowo, ale lepszy efektowo cena wygórowana trochę

Zmieniony przez - HeBRa21 w dniu 2010-03-29 21:32:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karnityna, Aakg, Magnez w ampułkach

Następny temat

problem z regeneracją

WHEY premium