SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze Zdanie Na Temat Animala...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
2 worki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
a super cuts 3 probowales ? tez gama universala

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
tak , nie ma wogle co porownywac tych dwoch srodkow, ale supercut3 bylby dobrym dodatkiem do mocnego termogena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
super cuts 3, brała moja dziewczyna i była zadowolona ale to nie jest termogeniki...

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82
tak czytam i czytam i mysle ze wiekszosc negatywnych opini na temat animala to przyczyna tego ze panowie zamiast cwiczyc na silce np . to chodza tam zeby z kolesiami sie spotkac , oczywiscie ceny tych supli nie sa niskie i mozna je zastapic innymi tanszymi i wcale nie duzo gorszymi , ale podstawa jest madry trening i odpowiednia dieta - na 5 kanapkach dziennie to nic nie bedzie dzialac jak nalezy , pozdro

im wiecej supli tym lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
no tak, odkrywcze.
w ten sposob nic nie działa.
w ten sposób łebki mają "zastoje" po 3 miesiacach i kupuja kreatynę .
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5428
Witam stosowal ktos moze GH MAX z universala,albo ANDRO STACK z ANIMAL TEST (w polaczeniu) jak tak to pisac opinie.DZIEKI POZDRO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1400
Bralem Animal Pumpa z Cellmasem. Bardzo dobre pobudzenie i duzo energi. Miesnie sie super pompuja. Jestem juz prawie miesic po skonczeniu tych odrzywek i 4KG ktore poszly w przod caly czas sie utrzymuja. Nie zaciaglem wody i nie przybralem w pasie wiec ogolnie jestem zadowolony z animala. Od poniedzialku biore Cuts + Nitro wiec za pare tygodni moge sie wypowiedziec na ich temat.

Zmieniony przez - Kastka w dniu 2007-03-23 17:30:14

<< Szacunek for all >>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, czym wspomoc?

Następny temat

i co tutaj poradzić

WHEY premium