SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wartościowe śniadanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 634
Witam, chciałabym zapytać czy to rzeczywiście dobra pożywna i wartościowa opcja na śniadanie?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 814 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39990
słabek jakosci białko i malo.

reszta jest ok z tym, ze ilosci musisz dobrac pod swoje zapotrzebowanie.

Zmieniony przez - npp w dniu 2013-03-07 11:20:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4533 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34420
Może być taka opcja. Ewentualnie,jeśli brakuje Ci białka w diecie,możesz do takiego posiłku jeszcze dodać odżywkę białkową/twaróg

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 634
No właśnie jakoś nie mogę białka dobrze dopracować a nie znam się na odżywkach coś do polecenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 814 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39990
ALe chcesz konkretny produkt? Idz do sklepu i zapytaj o odzywke bialkowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4533 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34420
raczej postaraj się dostarczyć je z naturalnych źródeł,ewentualnie w 1 posiłku dodaj z odżywki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To akurat nie ma problemu tylko ja nie mam zbytnio pojęcia o odżywkach i nie chcę zmarnować kasy bo kupie coś niepotrzebnego, po prostu chciałabym jakoś więcej białka dostarczać, ale i jeść rozmaicie :) Coś co nie ma za dużo tłuszczu, ale za to sporo białka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dla urozmaicenia możesz zaopatrzyć się w zwykłe wpc np.
http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Whey_100-opis26480.html
czy
http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok dzięki, interesuje mnie ta pierwsza z tym, że wtedy stosować tak jak zalecane czyli 2-3 porcje czy tylko jedną? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
uzupełniasz jedynie braki w diecie,czyli wtedy jedną
Polecam smak czekoladowo-sezamowy-nie zawiedziesz się

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok, to ta jedna przy posiłku czy np po przebudzeniu też może być? Sezamu bardzo mocno nie lubię niestety :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do korekty? - Masówka 18 Lat

Następny temat

Jak jesc przy kwasie moczowym

Fruzelina