SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak jesc przy kwasie moczowym

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 622
Witam.

Czy ktoś mógłby mi doradzić jaka diete ustalic do treningu podczas gdy caly czas podwyzsza mi sie kwas moczowy gdy jem za duzo białka ? Teraz np pewnie znowu mi sie podniosl i bola mnie stawy i zastanawiam sie czy jest sens trenowac niezalezy mi na bog wie jakiej muskulaturze chcialbym poprostu wyrzezbic ladnie miesnie i to wszystko mam 193 cm wzrostu 82 kg wagi i na to wyglada ze zabardzo niemoge jesc wszystkiego a i 21 lat. Tak wiec czy jest sens trenowac podczas gdy niemoge dostarczac odpowiedniej ilosci bialka ? I jesli tak to jak jesc i co zeby miesnie przybieraly na masie i sile a jednoczesnie zeby mi sie ten kwas nie odkladal?? Blagam pomozcie !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przepraszam za omyłkowe stworzenie dwóch tych samych postów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Moze jeszcze napisze jak sie zazwyczaj odzywialem :

sniadanie:

3 kanapki a na kazdej maslo - przecier pomidorowy - ser zolty (biale pieczywo) + zamiennie parowka lub jedno jajko

kolo 11 zupa w zaleznosci jaka byla codziennie inna i swieza + dwie kromki chleba bialego

obiad okolo 14/15 ziemniaczki/ryz jakies miesko roznie bo to jest w stolowce codziennie cos innego(szynka/karkowka/kurczak/mielone) (duze porcje)

16/17 trening

zaraz po treningu drozdzowka banan 4 kostki czekolady

poltorej godzinki po trenigu 3 kanapki z zoltym serem

przed snem twarozek wymieszany z dzemem

Zmieniony przez - kocun w dniu 2013-03-07 11:45:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wartościowe śniadanie

Następny temat

Kwasie moczowy a zdrowie i trening

WPC zestaw