SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wand VS Fujita

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Podobno Sakakibara powiedział że ta dźwignia skontuzjowała łokieć Fujity.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2268
Ale sytuacja była taka, że balacha z trójkąta była najodpowiedniejsza, ponieważ za pierwszym razem wand uciekał z bocznej i zarzucił lewą noge na szyje fujity, która pomogała mu do ustabilizowania pozycji, a za drugim razem fujita zabrał do tyłu swoją lewą ręke i z takiej pozycji dla silvy równierz najbardzeij pasował trójkąt, bo zwykłej balachy w tym przypadku nie dało sie zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1103
Widać wyrażnie że przy takiej masie obu panów- blisko stukilowej- oraz przy takiej grubości rękawic, jeden cios w okolice szczęki może "załatwić" dalszy ciąg walki. Bardzo chciałbym aby Nastulę ominęła przyjemność walki z Silvą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Nastula nei walczy w GP i z Silvą nie spotka się na pewno.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4506
"Obejżyj jeszcze raz te walke bo chyba nie za bardzo wiesz o czym mowisz. Schowaj się pod najbliższy kamień i spod niego nie wypełzaj."

obejżałem tak jak mi nakazałeś i nie wiem dlaczego twierdzisz że białe jest czarne niektórzy nie umieją czytać ze zrozumieniem ty najwyraźniej nie umiesz oglądać lub chcesz w ten sposób zdobyć "uznanie w wilekopolsce" lub "pełne uznanie"
ps. nie musisz mnie przepraszać
żegnam ozięble
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Nie zamierzam cie ani przepraszać ani z tobą dyskutować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
2die4 zamierzasz te zdjęcia z Silvą wklejać w każdym topiku? Już dawno były na forum...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedno zdjecie po pierwsze,a po drugie moze ktos nie widzial.Po trzecie nie ma co sie napinac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
https://www.sfd.pl/temat274125-strona6699/#eot  a to niby kto wkleił?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki Pride Critical Countdown Absolute 2006!

Następny temat

Crocop vs Yoshida dyskusja po walce

WHEY premium