SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka z hormonami od 29lat, cel: redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
a z Panem Łukaszem na "po diagnostyce jestem umówiona" :)

a na jutro; jak poniżej. mam nadzieję, że już lepiej to wygląda:)




Zmieniony przez - fanka_makaronow w dniu 2013-05-22 13:48:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
przed okresem, więc i wyglądam i czuję się jak kulka. Wczoraj bez callana za to w ramach ruszenia 4 liter wieczorny spacer.

spadło mi w łydce i ramionach. aż się dziwnie temu sama.




Zmieniony przez - fanka_makaronow w dniu 2013-05-23 09:43:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
już po diagnostyce. Wczoraj ostatnie badania. Pobyt w szpitalu, co śmiesznie zabrzmi, nie wyszedł mi na zdrowie;/ przytylam. Inna dieta i brak ruchu. Bo raczej ruchem nie nazwę spacerów do WC, na krew itd. Ostateczne wyniki będę miała za 2 tyg. Pani dr mowi że jest w miarę ok. Cieszę się. I myślę sobie, że m.in. ból jakby wyrywano mi jajniki podczas okresu to moja uroda, a nie kwestia choroby a tona włosów zapychających brodzik to pewnie sprawa genów. :/ Przecież nie zwalę na super gospodarkę hormonalną ;/ Samopoczucie do dupy, upadek wiary w siebie, po dodatkowym kilogramie i brak realnej odpowiedzi co się dzieje z organizmem (dobra daję dwa tygodnie na wyniki). Szkoda, że House istnieje tylko w TV. Jak będę miała komplet wyników, zamieszczę inf. Cóż morale podupadły.

wow daję sobie lajka za brak słodyczy i słodyczopodobnych akcentów w jedzeniu. 50 dzień. Żeby nie było że jeczę na jutro już popołudniowe trzy posiłki powstały. dobranoc

Zmieniony przez - fanka_makaronow w dniu 2013-06-03 00:12:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
To czekamy na wyniki
Trzymaj się.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
03.06, wieczór -dobry; callanetics + hantle (1,5 kg).

04.06, trening 50 minutowy.
seria 1 seria 2 seria 3
1. pompki (damskie) 8xcc 8xcc 8xcc
2. wyciskanie francuskie ze sztangielką 15x1,5kg 15x1,5kg 15x1,5kg
3. brzuszki na piłce 15xcc 15xcc 15xcc
4. wznosy bioder z nogami na piłce 15xcc 15xcc 15xcc
5. wznosy ramion bokiem ze sztangielkami 15X1,5kg 15x1,5kg 15x1,5kg
6. brzuszki skośne na piłce 15xcc 15xcc 15xcc
7. wiosłowanie prostymi rękami na brzuchu na piłce 15x1,5kg 15x1,5kg 15x1,5kg
+ składy

Zmieniony przez - fanka_makaronow w dniu 2013-06-04 22:24:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
jestem po wizycie u ortopedy. Mówił do mnie chińskim językiem. Nic nie zrozumiałam z wizyty, oprócz tego ze muszę wzmacniać kolano poprzez ćwiczenia specjalne pod okiem instruktora. Wniosek jeden pod wpływem urazu nastąpiły zmiany, nieznaczne zmiany w łąkotce i pojawiło się hasło chondropatia kolana stopnia II. Zapytałam czy kontynuacja z obciażeniem jest mozliwa-jest. Za dwa miesiące mogę dopiero myśleć o bieganiu i rolkach;/ Pan na kręgosłup nie chciał spojrzeć O_o Potrzebuje badań. No to znów poczekam sobie tym razem na zdjęcie kręgosłupa.

A dziś miałam najgłupszy sen pod słońcem. Gotowałam masę karmelową ;D

i micha na jutro. po szpitalu trochę się rozregulowałam. jeszcze przez moment jestem na własnej kompozycji. zamieszczam:

a tak BTW, to już 8 tydzień na forum! dzięki wielkie za wszystko!
Zmieniony przez - fanka_makaronow w dniu 2013-06-05 12:17:57




Zmieniony przez - fanka_makaronow w dniu 2013-06-05 13:18:33

Zmieniony przez - fanka_makaronow w dniu 2013-06-05 13:55:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
jakieś zmiany nastąpiły. jednak okres wpływa strasznie na wodę w organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
nie zamieszczałam ostatnio wpisów, dlatego nadrabiam. Wczoraj trochę aktywności w postaci 40-minutowego basenu. Jem nadal zgodnie z obietnicą, którą złożyłam sobie i na forum. No junk, no sweets. Po Latte mam wyrzuty sumienia. LOL. Jak się okazało fasole i kasze z powodzeniem mogą zastąpić ziemniaka i frytki. 61 dni bez słodkości. Przybijam sama z sobą "piątkę". Pozdr




Zmieniony przez - fanka_makaronow w dniu 2013-06-14 12:02:45




Zmieniony przez - fanka_makaronow w dniu 2013-06-14 12:05:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
I screw up. wracam niczym syn marnotrawny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
ok. pierwsze koty za płoty. po spotkaniach i konsultacjach z trzema dietetykami; sportowym, który w styczniu sprowadził mnie na ziemie, Panem Łukaszem rekomendowanym przez Was, w końcu trafiłam do Dietetyka Klinicznego. Mój błąd, że wszystkiego nie notowałam, ale przyjdzie ku temu okazja. Życie czasami się tak układa. Jestem zadowolona, bo rezultat jest. Na razie estetyczny = -10 kg. Piszę, nie tylko dlatego, że puchnę z dumny, że wytrzymałam dogryzki tępych strzał jako, że będę miała efekt jo-jo i że nie dam rady, ale po to aby ustrzec część z Was, które borykają się z chorobą cywilizacyjną jaką jest tarczyca, a na dodatek mają padaczkę. Moje wyniki poleciały-przy redukcji jest to całkiem normalne, niemniej prowadzący mnie endokrynolog już mnie kierował do hematologa. Uwierzcie mi tego typu atrakcje nie są Wam potrzebne. Neutrofile bo ten rodzaj ciałek przykul jego uwagę jest ważny. Śledźcie swoje wyniki (na przestrzeni niespełna dwóch miesięcy, wykonałam 4-krotnie morfologię i TSH, ktore wahało się od 0,9 do 4.1!) i róbcie badania regularnie! Startowałam z 84 kg teraz przy drobnych wahaniach mam od 74,1 do 75 (woda i brak cardio). Dieta według rozpiski Dietetyka, literalnie trzymana, stąd jej brak w dziennikach - wybaczcie ale udostępniać nie mam zamiaru, to czyjaś robota, po drugie i ważniejsze, co było dla mnie dobre nie musi być dla Was z pożytkiem i Waszego organizmu/ samopoczucia. Konsekwencja i żelazna dyscyplina. Jeżeli ktokolwiek kiedykolwiek powie Wam zróbcie sobie głodówkę, odpowiedzcie żeby puknął się w czoło. Moje zapotrzebowanie przy 177cm, wieku 30 lat to około1500kcal. Dieta ograniczała się max do 1300 kcal. Nic nie cięłam. Mój organizm, aktualnie zjada sam siebie;) więc wracam na cardio od najbliższego poniedziałku, aby nie tracić na mięśniach dalej. Wiek organizmu, kicha - 43-45 lat więc same widzicie ile przede mną! Trzymajcie kciuki! no pain no gain!

Zmieniony przez - fanka_makaronow w dniu 2014-11-01 13:04:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas na formę!

Następny temat

Shake your ass II with TREC Nutrition!/MALI pods. 21

WHEY premium