SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka z Fatem-Dziennik by Kiess

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 414
Mam szczególnie na nogach i klatce ale myśle,że z czasem przejdą.Z resztą początki zawsze są ciężkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 414
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 953
Zakwasy oznaczają Progress , śmiem twierdzić ze treningi innych partii nie są wystarczające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 414
Każdy ma prawo do własnej opini. Napisałem wcześniej,że biore średnie ciężary dla mnie może to być 100kg a dla Ciebie 70 więc dziwi mnie troche twoja wypowiedź.Z resztą forum służy do konstruktywnej dyskusji dlatego jestem wdzięczny za komentarz i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 414
Podsumowanie 3 dnia redukcji

Dieta:
8:30 Jajecznica z 5 jajejk,cebula,2 tosty,pomidor
12:00 Kurczak,ryż,troche koncentratu ,curry,pieprz,czosnek
15:00 j/w
18:00 makaron,dorsz,groszek
21:15 odżywka białkowa
21:30 salata,2 pomidory,mozzarela loight,ogorek

Do tego troche coli light i zielonej herbaty.
Dieta trzymana na 100%

Trening:
Fwb
30 min aero

Ogólnie jestem zadowolony z diety i treningu jedyne co mnie martwi czy ta cola zero pita codziennie się na mnie nie odbije?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
na nogi robisz po 30 powtórzeń? chyba lepiej trochę dorzucić i robić mniejszą ilość - mocniej zmasakrujesz mięśnie
będę Cię podglądał :p

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
jak można pić cole zero :D dla mnie to jest nie dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 414
Do alucard79-Musze nad tym pomyśleć,w następnym tygodniu postaram się zmniejszać powtórzenia i zwiększać ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 414
Do kolegakolegi- Dla mnie Cola zero nie jest taka zła:D ale nie ukrywam,że pije ją żeby nie ciągneło mnie do słodkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 414
Podsumowanie 4 dnia redukcji

Dieta:
Miska trzymana na 99% tylko z tą różnicą,że miałem tylko 2 dużę posiłki.
Ciężko było wchłonąć tyle w jednym posiłku ale miałem bardzo intensywny dzień i nie dało się inaczej.Wieczorem chciałem dołożyć cheta w postaci wina ale jakoś nie miałem ochoty.
Trening:
30 min basenu i 2 godziny aerobów-piłka nożna
Intensywny dzień:)

Mam pytanie nie związane z dziennikiem.Też macie dzisiaj problemy z sfd.pl na przykład z logowaniem i edycją postów?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak apetytu po zimnym posiłku

Następny temat

Parę pytań "przed dietą"

WHEY premium