SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka o kaloryfer zwykłego człowieka;) Doradzcie:D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Powodzenia

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92
Ok panie Jacku już się nie sprzeczajmy. Sorka, że z tą pisownią wyskoczyłem nie wiedziałem, że to dysleksja :/ głupio mi teraz troszkę :) Mam nadzieję że już będzie między nami zgoda :) oczywiście poglądami możemy się różnić. Moja osoba nie robi wrażenia i z tym się zgadzam miałem jedynie na celu pokazanie, że nie jestem opasły i chciałem pokazać efekty redukcji. Ze swojej sylwetki natomiast jestem dość zadowolony. Mi nie zależy na dużych wymiarach tylko na lekkiej atletycznej sylwetce i do tego dążę. Nie chcę mieć 50 w bicu tylko wysportowaną sylwetkę zdrową i dobrą wagę.

P.S Mówił pan że widuje na co dzień lepszych. Pewnie sam widuję sylwetki które bardziej mi się podobają niż moja. Aczkolwiek kwestia gustu. Moja panna mówi np. że nienawidzi jak koleś jest nawet super wyrzeźbiony a ma wielkie muły. I że wygląda to nienaturalnie. Mówi, że tak jak jest u mnie jest jak dla niej ok i to mnie bardzo satysfakcjonuje. Ja jednak nie jestem ze swojej sylwetki wielce zadowolony ale w porównaniu z jej wcześniejszym wyglądem sam muszę przyznać, e poczyniłem wielkie postępy do których na pewno w nie mniej jak 60% przyczyniła się dieta.

Zmieniony przez - żopa w dniu 2007-05-14 21:22:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żopa hehe

twoje rady przypominają mi polecenia z "Pani domu" albo "Claudii"

"nie jedz po 18"

"super dieta ananasowo-bananowo-grajpfrutowa"

na dodatek jeszcze wyśmiewasz rady człowieka, który wytrenował wiele osób...


btw. Zrobiłem jakieś błędy w pisowni?

jednym słowem "idź stąd to nie twój dom"!

pozdrawiam


p.s Tombak - heretyk, M. Giertych tez ma prof przed nazwiskiem i ostatnio obalił teorie ewolucji , Fort - za kilka $ napisze ze Testosterol to przełomowe odrycie w budowaniu mas mięsniowej.
Zmień autorów książek, naprawde

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2007-05-14 21:33:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92
Spoko przeprosiłem za to co pisałem. Po prostu w niektórych kwestiach mam inne zdanie niż kolega. No fakt dość agresywnie to wyraziłem sorka. Tombak to wielki człowiek ma ogromną wiedzę i nie będę zmieniał autorów książek dla mnie Tombak jest wielkim autorytetem w dziedzinie dietetyki i tyle. Nie jest to tylko moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Często korzystam z rad Tombaka do usuwania różnego rodzaju dolegliwości, niemniej za autorytet w dziedzinie robienia masy mięśniowej to go nie uwżam

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
Coś tam słyszałem o jego diecie tłuszczowej, ale opinie o niej są mieszane...Jednostajne diety są niebezpieczne.

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Zopa - twoje zdjecia sa dokladnym opisem "slusznosci" Twoich wywodow. Jestes chlopie niesamowicie zalany, definicja jest praktycznie zadna, wszystko co ma wysokie ig na redukcji odpada, uzywamy tego tylko do odbudowania glikogenu w posilkach przed i po treningowych, albo jedziemy ckd. Komentarz do tego juz byl, wiec nie bede sie powtarzal - zgadzam sie calkowicie ze to porady jak z Caludi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
przeczytalem i powiem tyle żopa niepotrzebnie sie unosi jednak dla ludzi owiele wiekszym autorytetem jest osoba która cos osiągneła jak Jacek a nie jakis kolo co pisze ksiazki. Musimy sobie powiedziec iz organizm osoby trenujacej całkiem inaczej działa jak człowieka siedzacego w domu. Dlatego MOIM zdaniem rady Jacka sa bardziej słuszne :). Co do zdjecia masa jest fajna ale jestem ciekawy jak kolega sie wytnie na swojej diecie ????? moze da zdjecia pozniej jak bedzie po wycince???? co Żopa na to ????

pozdRwiam :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Wszyscy dobrze wiemy po czym ma sie taka mase Na pewno nie po chlebku i cytrusikach, hehe. Tu nawet nie chodzi o autorytety, ale o elementarna logike i znajomosc zasad biochemii, Jacek ma 100% racji, a ludzie napisali tysiace ksiazek o "mondrych" sprawach, sprzedaje sie wszystko, nie oznacza to jeszcze ze trzeba w to wierzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
scorpio wiadomo ze nie na chlebku i bananach

wogole jeszcze 3-4 lata temu wszyscy polecali diety weglowodanowe i totalne obciecie tłuszczy teraz wszyscy polecaja low carb , CKD itp itd mozna powiedziec ze diety jak ciuchy zmieniają sie co sezon :P


do Jacka R czy dobrze mi sie wydaje iz ogólny zarys diety kulturystycznej nie zmienia sie od początku tego sportu???? zmieniaja sie ino stosowane srodki :)

pozdRawiam :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tłuszcz i biodra

Następny temat

Moja pierwsza dieta

WHEY premium