SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1349
Mam pytanie czy walczyl ktos z was z stluczona koscia w srodreczu albo z wybita koscia ze tak powiem ??? nie chodzi mi o ulice tylko o boks itp. Jak tak to co zrobiliscie zeby zmniejszyc bol w czasie walki ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 325 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1214
1.unikac uderzania ta ręka:)
2 dobre teapy
3 lignokaina
4 odpuśc walke i zalecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1549
Odpuść walke i wylecz rękę. Ręke masz jedną a walk możesz jeszcze stoczyć i 100.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1349
wiem ale jezeli juz bede walczyl to co zrobic, jakies masci zamrazajace czy cos w tym stylu a jak tak to jaka nazwa. Napewno ktos w swojej karierze mial podobny przypadek wiec czekam na sensowna odpowiedz ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1489
Jeśli złamiesz rękę w walce to raczej ból szybko minie :) bedziesz czuł dopiero po walce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1151
Ja miałem stłuczone kości śródręcza. Ale olałem ten problem. Podczas sparingów nie czułem bólu ,wszystko było OK.

Z racji traumy jaką potem przeżyłem w domu (i przez następny tydzień) radzę ci zrezygnować z walki Już miałem iść do chirurga ,ale się polepszyło i dobrze się skończyło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec nitrobulon energizer - co sadzicie

Następny temat

strzelanie w odcinku lędzwoiwym

WHEY premium