SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waldemar Nol

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 115280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Duda... hamuj. Zwykle pada kwota ok. 3000zł miesięcznie. Za to możesz kupić 200kg piersi z kurczaka. Jesteś pewien, że wówczas będziesz chodził głodny? Prawie ćwierć tony
Nie ma szans, by wydać taką kwotę na suple i dietę, po czym stwierdzić, że jest się głodnym i śnić o cieście czy lodach. Na koks OK - tu sprawa jasna, da się pewnie i więcej. Ale po co mydlić oczy? Facet mówi torebka ryżu dziennie (ok. 20zł/mc), trochę mięsa, ryb itp. (powiedzmy 1kg dziennie, choć sądzę, że przesadzam, bo tym to już by się najadł; ok. 400zł/mc) i co? 2500zł w suple? Toż to 20kg BCAA od Olimpa, jeden z najdroższych suplementów Mam rozumieć, że 700g BCAA wcina dziennie czy jak?

Duda, niemożliwe, abyś wierzył w takie bzdety... Chociaż, jak to przeczytałem... zaczynam popierać rządowy program nobilitacji matematyki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
jak po co ? niech inni tez wiedza na co idzie tyle kasy ; ) dieta nie jest az tak droga w porownaniu do tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
chodzi ci o głód
O co walczysz...?

Jak je torebkę ryżu bo ma tak w diecie rozpisane tyle węglowodanów
a doping swoją drogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Walczę o... prawdę. Albo niech powie, że koks go tyle kosztuje, albo niech powie ile naprawdę na dietę i suple wydaje (i tylko na to). Po co wprowadzać w błąd?
Nawiasem mówiąc na jednym z filmików ugina ramiona ze sztangą. Teoretycznie ćwiczy bicepsy, ale buja się tak, że można ten fragment śmiało wyświetlać z informacją jak NIE należy wykonywać tego ćwiczenia.
Widzisz Duda... potem na siłowni obserwuję małolatów, którzy wczoraj zaczęli ćwiczyć, a dziś już sięgają po kreatynę, suple i różniaste proszki, bo wydali dopiero 100zł, a trzeba 30x tyle by mieć efekty. W jednym ze sklepów PBC zobaczyłem hasło przewodnie na ścianie "bez kasy nie ma masy".
A do tego trening bujający, bo Nola widzieli w TV. Chcesz tego czy nie, ale dzieciaki się wzorują na zawodnikach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiad, tyle ze jaki jest powod by mowic o koksie ? dieta zawsze kosztuje, trzeba wziac pod uwage tez takie rzeczy ze np cyz mieso czy inne wazne elementy ktos kupuje spoza sklepu, drozej, a pewniej i lepiej jakosciowo. odzywki tez cos kosztuja jednak. masz racje o tych kwotach ze na diete i suple wystarczaja, ale prawda jest ze ten sport pochlania ogrom kasy w kazdym z tych 3 aspektow o ktorych mowa i nie wiem czy oplaca sie drazyc ten temat.
bardzo ok ze probujesz weryfikowac rozne rzeczy, tylko ze ciezko przyczepic sie goscia ze nie mowi ze czesc wydaje na koks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
To, że sport jest drogi to prawda. Niemniej każdy. Spierać się, który droższy nie ma wielkiego sensu. W życiu miałem do czynienia z kolarzami i tenisistami. Jak ktoś ciekawy to sprawdźcie sobie ile kosztuje rower stosowany na zawodach i tyle w tej sprawie. A po naszych drogach wymieniać go trzeba dosyć często (jak ktoś widział wyścig to wie, że każda ekipa ze sobą wozi nawet rezerwowe).
Jeśli chodzi o koks... nie mówię o tym, aby facet konkretnie temat podnosił. Pudzianowski jakoś tam się nie krępuje i w wielu wywiadach sugerował. Głuchowski czy Strzeliński nawet w tej sprawie w prokuraturze coś tam zeznawali, więc jakby chciał i Nol to by mógł. A jak nie chce to niech po gentlemeńsku przemilczy temat, ale niech sobie odliczy od wydatków. I wtedy poda realne koszty,a nie traktuje ludzi jak durniów, że wydaje kasę na ćwierć tony cyca z kurczaka miesięcznie i głodny chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Jeśli chodzi o te chodzenie głodnym to mu chyba chodziło o okres 3-4 miesiące przed zawodami o którym wspomina w filmiku.A koszt wiadomo większy z powodu "witamin"ale po co się czepiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
pisałem o tym już wyżej ale do których nie dociera albo nie wiedzą co to jest okres przygotowawczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Tak bywa,jeśli nie koksu to zaraz się do jego wymowy ktoś przyczepi albo tego jak wykonuje ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Czasami zastanawiam się, co jeszcze wymyślą zawodnicy czy marketingowcy od odżywek i jak daleko są w stanie się posunąć w opowiadaniu głupot, a ludzie - niektórzy - i tak wierzą. Nawet, gdy jest to niezgodne z matematyką na poziomie szkoły podstawowej i to dolnych klas.
No dobrze - tyle ode mnie w tym temacie. Peace.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

World Bodybuilding Federation

WHEY premium