SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waldemar Fornalik selekcjonerem!!!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3122

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
Czy waszym zdaniem słuszny wybór?




Zmieniony przez - MTnew w dniu 2012-07-10 14:16:44

Pomogłem? to daj SOG'a :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
Nie zgodze się,zakładając że pzpn nie będzie się wtryniał do wyboru współpracowników,powołań itd.To dobry trener może cuda zdziałać.Guss Hiddink zdobył 4 miejsce na mś z Koreą (skład wówczas mieli porównywalny do dzisiejszego naszego,po drodze pokonali Portugalię,Włochów,Hiszapanów). 1/2 na euro z Rosją(sensacja całego turnieju tylko późniejsi tryumfatorzy Hiszpanie ich pokonali,a pokonali po drodze nie byle kogo bo Holendrów,szwedów i obrońców tytułu Greków) .Wyjście z grupy na mś w 2006 z Australią(Brazylia,Chorwacja,Japonia.Czyli grupa ciężka) i odpadnięcie po zaciętym boju, przegranym tylko 1;0(90+5 min. z karnego Totti trafił) z późniejszymi mistrzami świata Włochami.Więc jak widać jeżeli zatrudni się osobę z charyzmą,osobę która będzie prawdziwym autorytetem dla zawodników,będzie potrafiła trafić do nich,uświadomić że nie grają dla premii,biletów,nie tylko dla siebie tylko przede wszystkim dla Polski(bo ja miałem wrażenie że nie którzy o tym zapomnieli,w tym i nasz kapitan). Dobierze sobie odpowiedni sztab szkoleniowy(na euro 2012 było widać ewidentnie że gość od przygotowania fizycznego coś zyebał,bo jak wytłumaczyć że np.Piszczek orze w Bundeslidze przez cały sezon boisko od 1 do 90min,a podczas euro każdy go robi jak chce,jest powolny,ociężały i ledwo "żywy" po 45 min )więc istnieje wielkie prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu gdy ma się odpowiednią osobę na stanowisku trenera.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
Nie znam za bardzo sposobu grania drużyny pod jego opieką ponieważ nie interesowałem się meczami Ruchu lecz chciałbym aby reprezentacja grała ofensywnie.

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
Wybór z tej trojki(Fornalik,Engel,Zielinski) wydaje sie najlepszy,ale zobaczymy jak to bedzie

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
Czyli mundial odbędzie się znowu bez nas.Ta drużyna potrzebuje trenera z najwyższej półki by coś osiągnąć a nie z całym szacunkiem gościa który poza Ruchem niczego nie pokazał

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Fornalik zrobił z Ruchu przy braku pieniędzy nieźle grajacy i poukładany zespół, ale boję sie, że na naszych gwiazdorów z reprezentacji to bedzie za mało i facet nie będzie miał posłuchu wśród piłkarzy.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
ciamciara
ale boję sie, że na naszych gwiazdorów z reprezentacji to bedzie za mało i facet nie będzie miał posłuchu wśród piłkarzy.


To niech wyp******i z kadry te gwiazdeczki, a za nich da pilkarzy, ktorym zalezy na grze w kadrze.

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7728
W Chorzowie nazywamy Waldka Kingiem, przydomek nie wziął się z nikąd, więc myślę, że na pewno reprezentacja powalczy o MŚ. W dodatku zrobi to udanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
z tej trójki kandydatów to chyba najlepszy wybór ; )

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2331
Brakuje doświadczenia międzynarodowego ale pokazał w Ruchu że można bez milionów stworzyć drużynę poza tym obejmuje reprezentację w tym samym wieku co Kaziu Górski trzeba być dobrej myśli :) na + to że otworzy drzwi przed wszystkim piłkarzami(Boruc,Peszko,Piech itd.. :)

Masa!
Siła!
Potencjał!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
JW, z tej trójki najlepszy wybór, i myślę że powoła piłkarzy którzy grają regularnie i dobrze w swoich klubach , nawet ekstraklasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
to co napisał balboa że jak wyp*****li z kadry gwiazdy to będzie dobrze. Niech grają ci którym zależy, którzy będą gyźć trawe a nie tylko kvrwa dla kasy czy sławy jak to niektórzy grają

Pomogłem? to daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak bronić jedenastkę - proszę o porady

Następny temat

Koszulka z autografamem Ronaldo- aukcja charytatywna

WHEY premium