SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga ani rusz, mięśnie również - zmora ektomorfików

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Nie rozumiem za bardzo pytania
Zeby sila szla musisz robic trening na sile, zalezy wszystko od celu wyznaczonego. Tzw. "pompa" to krew w miesniach, ktory pompuje nam te miesnie stad te uczucie-nie ma to nic wspolnego z sila.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 979
Ok już teraz wszystko rozumiem :) Dziękuję wszystkim za cenne rady ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
chcesz robic mase a ja tam wogole wegli nie widze..
dodaj po 100gr ryzu do 3 posilkow i po czasie poczujesz roznice

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12066 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
na sile uloz odpowiedni trening pod tym katem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Dołóż kalorii, białko zostaw na poziomie 2g/kg

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
z wegli doloz kcal,bedzie latwo i dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 979
Posiłek 2 i 3 niestety musi pozostać w takiej formie. W pracy przysługuje mi przerwa o 11:00 więc i tak naginam regulamin pracy :) Dobrze, że kierownik nie widzi w tym problemu. Spróbuję zwiększyć po 10g węgli w pełnowartościowych posiłkach.

Mój trening ukierunkowany jest na masę, staram się robić po 12/10/8 powtórzeń na daną grupę mięśniową. Oczywiście nogi, plecy, brzuch robię w innych proporcjach. Ćwicząc w takim ułożeniu widziałem wzrost podnoszonych ciężarów, niestety od dłuższego czasu stoję na jednym poziomie dlatego myślałem o kretce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
...'stoisz' z racji odżywiania i niczego innego. Przy tym stażu do wykorzystania naturalnych predyspozycji daleko.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14523
kup sobie mono olimp mega caps 1250 nie bierz sie na razie za stacki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
kirpic skad ten pomysl?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yohimbina + kofeina

Następny temat

Gainer + kreatyna czy Bialko + kreatyna ?

WHEY premium