SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wada postawy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 16 lat Na forum 72 dni Przeczytanych tematów 186
Siema czy Jakaś miła pani lub Pan mógłby mi pomóc ;) ?
Mam barki skierowane do przodu i wystające łopatki.
Czas się ich pozbyć dlatego po każdym moim treningu robię rozciąganie oraz swobodny zwis na drążku 4 serie po 30 sekund. http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm
Czy moglibyście podać mi stricte ćwiczenia na łopatki i barki ? Mam do dyspozycji hantelki regulowane do 10 kg. Czytałem też trochę o tym i znalazłem taką stronę i nie wiem które ćwiczenia wykonywać
http://www.mnbbc.com/content.php/232-Rehabilitacja-zakompleksionej-sylwetki-czyli-co-piszczy-w-lopatkach-a-co-chrupie-w-barku?s=590bce6797a5dab67bf38eaa684c5aa3
Dzięki wszystkim miłym panom i panią :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 146 Napisanych postów 505 Wiek 23 lat Na forum 150 dni Przeczytanych tematów 1790
Samo rozciąganie może niewiele dać. W tym przypadku może rozchodzic się o słabo rozwinięte mięśnie pleców a do tego mocno przykurczone mięśnie klatki piersiowe. W pierwszej kolejności ułóż plan ukierunkowany na poprawę tych mankamentów. Do tego mocno atakuj corę i wzmacniaj poślad. To powinno spionizować i poprawić wygląd sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 10265 Napisanych postów 117027 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1381468
Trzeba zdiagnozować wadę i jej stopień sprawdzić czy są jakieś przykurcze czy nie, moze trzeba coś rozciągnąć, coś poluzować, najlepiej udać się do fizioterapeuty.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 37462 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 126326
trzeba by tą wadę zobaczyć aby w ogóle się zabierać za cokolwiek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki skierowane do przodu

Zestaw 1