SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wachu vs Byku McCall

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7342

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Walka na Polsacie Sport.Super.

Dla mnie Byku jest w lepszej formie niz Holyfield,który przecież mial walczyć o pasek od spodni z Povetkinem.

No,ale zobaczymy.

Co warty jest Wachu,ta walka pokaże co i jak.

Wachu vs Byku.




Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-10-26 21:26:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Bardzo duży skok dla Wacha.. Kurde, czy da radę... Byku to jest byku, może być groźnie...

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
a moim zdaniem - z całym szacunkiem dla McCalla, który był na prawdę groźnym bokserem, Wach go zdominuje i Byk nie wyjdzie do jednej z końcowych rund. Podstawą musi być pełne skupienie u Wacha, żeby nie dać się zaskoczyć jakimś przypadkowym cepem

ale tak czy inaczej dobry ruch ze strony teamu Wacha, bo rywal na pewno postawi dość wysoko poprzeczkę. Pytanie kto po McCalu ? może niejaki Kli...





Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2011-10-27 11:52:11

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
W jednej z najbardziej pechowych gal z udziałem polskich pięściarzy, zaszła kolejna zmiana - tym razem w głównej walce wieczoru, 5 listopada w Mohegan Sun Arena w Uncasville. Po kilkukrotnych zmianach rywali dla Przemka Majewskiego, Kamila Łaszczyka oraz długiej niewiadomej, co do nazwiska przeciwnika Artura Szpilki, nie doczeka się swojego najtrudniejszego sprawdzianu także walczący w głównej walce wieczoru Mariusz Wach (25-0, 13 KO), który zamiast z Oliverem McCallem (56-11, 37 KO), będzie bił się z Jasonem Gavernem (21-8, 10 KO).

- Lekarze Mohegan Tribe Department of Athletic Regulation nie dopuścili ze względów zdrowotnych do walki Olivera McCalla. Nie mogę ze względów prawnych powiedzieć nic więcej na temat szczegółów tej decyzji - jedynie to, że zastępcą McCalla będzie Jason Gavern (21-8, 10 KO). To była jedna z dwóch opcji jakie miałem w odwodzie, drugim rywalem miał być Tye Fields - mówił wyraźnie przygnębiony obrotem wypadków współpromotor imprezy, wspólnie z Jimmy Burchfiled's Classic Entertainmnet & Sports oraz Joe DeGuardia Star Boxing, Mariusz Kołodziej z Global Boxing Promotions.

- Od rana siedzę praktycznie na telefonach, próbując ratować galę, która rzeczywiście dla polskich zawodników obfituje w same nieprzyjmne niespodzianki. W tej chwili najważniejsze dla mnie jest to, że walka nadal będzie o pas WBC International - dodał.


Jason Gavern, który był w lutym 2010 roku sparingpartnerem Tomasza Adamka przed jego walką z Jasonem Estradą, jest pięściarzem zupełnie inaczej walczącym niż znany z twardej pięści i stalowej szczęki, ale wolno poruszający się McCall. W tym roku, lubiący zadawać sporo ciosów i zamęczać rywali Gavern, który twierdzi, że jest gotowy podjąć wyzwanie i pokonać Wacha, walczył już trzykrotnie, wygrywając dwie walki (po raz ostatni 20 sierpnia) i raz przegrywając przez nokaut.


no i w p***u powalczyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
NO TO DUPA:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Właśnie chciałem napisać o błedzie na boxrec. Bo zauważyłem, że Wach walczy z Garvenem, a na stronach typu bokser.org nic nie było o tym wspominane

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Z tego co wyczytałem McCall ma "nieodwracalne zmiany w mózgu" i z powodów neurologicznych nie został dopuszczony do walki. To jest to co juz pisałem tu parę razy - Bokserzy o tzw. tytanowych/twardych/betonowych szczękach pod kątem zdrowotnym mają o wiele gorzej. Ilość ciosów, które sa w stanie wytrzymać zanim dostana KO (jesli je wogóle dostaną - patrz McCall) dosłownie sieje spustoczenie w ich mózgu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
lipa... :/ no ale co zrobić ? zdrowie chyba ważniejsze..

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Cholera jasna... Jak tu się nie zdenerwować... Miał być duży krok i mały przełom w karierze Mariusza a jest dupa blada. Może McCall wrócił to swoich starych nawyków i za dużo śmigał po stokach
Ciekawe czy Garven jest w ogóle w treningu?! Widziałem Jasona Gaverna w walce z Banksem i to było coś okropnego... Oby jak najmniej takich walki.
Myślę, że Mariusz może go skończyć przed czasem. Na prawdę szkoda tej walki z McCallem...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651


Tyle,że problemy neurologiczne ,to on ma od dawna,a nadal boksuję...

Szkoda.

Ale te blokowanie ciosów twarzą,zrobiło swoje...

Gavern gorszy.

Mariusz wygra...

Z tym,ze mogą być komplikacje,bo szykował się na inny styl walki...Noi ciekawe jak z przygotowaniami Gaverna...



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-11-04 12:54:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem

Następny temat

Co dalej z Adamkiem.?

WHEY premium