SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W końcu się doczekałem :]]]

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Oj, ja już wolę dostawać po korpusie gołymi pięściami niz po twarzy w rekawicach Znaczy jeśli chodzi o odczucie bólu

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4069
hmm swoje wylapalem na "ulicy" jak to sie mowi teraz i jezeli mam byc szczery to cios w rekawicy jest 70% odzwierciedleniem ciosu gola piescia,chodzi mi o wstrzac bo szok to inna sprawa a jezeli chodzi o bol to kazdy kto cos trenuje(niekoniecznie sw) juz dawno oswoil sie z bolem...ostatnio mialem okazje rozmawiac z pewnym kyokushinowcem ktory byl po treningu i zagadal do mnie widzac spodnie od kicka;),zrobil mi wyklad porownujac kyokushin do kicka(podobno kiedys trenowal ladne pare lat).przytocze go bo moze kogos to zainteresuje :jego zdaniem kyokushin ma lepsza garde(dziwne,jak dla mnie),wiekszy asortyment kopniec i wcale nie jest tak bezkontaktowe jak kick,ale powiedzial iz kyokushinowcy nie sa przyzwyczajeni do atakow lapami na twarz i przez to kyokushin cierpi bo jak zasypie sie takiego cepami to nie wie co robic.stwierdzil iz brakuje mu jego zdaniem ciekawszych sparingow w kicku.(nie wiem czy mniej/bardziej bolesnych)ale ogolnie ocenil kicka i kyoka mniej wiecej na rowni jezeli chodzi o sume sumarum:).jest pozno a ja sie ucze caly dzien, wiec pewno post wyszedl kiepsko no ale takie zycie..

Kiedy zaczynasz walke to niezaleznie od wyniku ,jestes przegrany...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Phantom666 trenujesz KK w Gorzowie Wlkp. w 4LO? Jeśli tak to musieliśmy się kiedys widzieć, ponieważ trenowałem tam 2 lata karate ( półtora roku na grupie początkującej i pół roku na zaawansowanej). Od września wracam na treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9659
Inconnu najprowdopodobniej sie widzielismy :) ale kiedy tam trenowales ???

"Life to ride , ride to life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4226
Garda jest ta sama(choć w kyoku są 2: 1 podobna do bokserskiej,a druga klasyczna).Różnice oczywiście istnieją, bo można mieć zaciśnięte palce, albo i nie ttp. itd.,ale ogólnie to prawie to samo. Dziwią mnie więc narzekania niektórych laików co do gardy KK... Jeśli zaś chodzi o nawyki jej trzymania, to inna sprawa- kto nie ćwiczy ataków rękami na głowę,ten ma problemy.
Jak już pisałem,wolę dostawać w głowę rękawicach.Skutki czuje się na sobie co najwyżej dzień. Po walce z miśkami z treningu wszystko boli cały tydzień(jak nie dłużej)+ powybijane palce(zwłaszcza kciuki), siniaki na goleniach itd. Zresztą w kicku są chyba nawet jakieś pantofelki, jak mnie pamięć nie myli...

A g....!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenowałem od września roku 2000 do września roku 2002.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4069
bo ja wiem,wszystko zalezy jak kto walczy,jak walczysz z 60 letnim dziadkiem chodzacym na kyoka(widzialem wielu takich) to nie spodziewal sie ze odniesiesz jakies wieksze obrazenia,jezeli zas sparujesz sie z miskiem w formule kyokushin to sproboj z nim w kickboxingu :) a pantofelki sa owszem,ale bynajmniej dla ochrony przeciwnika tylko po to zebys sobie nie polamal piszczeli i palcow w nogach jak ktos zblokuje okrezny lokciem...

Kiedy zaczynasz walke to niezaleznie od wyniku ,jestes przegrany...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Phantom666 napisz coś o swoim treningu poza tym oficjalnym na dojo jeśli takowy w ogóle stosujesz np. czy biegasz, chodzisz na siłownię, stosujesz indywidualne treningi techniczne itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4226
A próbowałem,próbowałem nieraz i muszę przyznać, że i z miśkami lepiej w rękawicach, gdyż nie ma już specyficznego parcia do przodu i gość mimo swej wagi musi się ze mną liczyć. I narzeszcie dowiedziałem się, że "baletki" chronią piszczel, to może je sobie kupię
Co prawda na moją sekcję przychodzą 60-letnie dziadki i babcie... więc trudno mi uogólniać, mogę się mylić

A g....!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4069
KAgemaru wypowiadasz sie ladnie i Twoj dowcip wzbudza usmiech na moich ustach ale w Twoja wypowiedz wkradl sie jeden logiczny blad.mianowicie "probowalem,probowalem i musze przyznac ze z miskami w rekawicach jest lepiej gdyz nie ma specyficznego parcia do przodu".chyba nie wiesz o czym mowisz,wlasnie rekawice pozwalaja Ci na parcie do przodu gdyz nawet jezeli przeciwnik zrobi kontre w postaci jakiegos to nawet jezeli wejdzie czysto to i tak nie zatrzyma impetu przeciwnika,co innego w kyokushin gdzie brak rekawic spowodowalby natychmiastowy koniec "szarzy".ale niestety w kyokushin trudno jest szarzowac gdyz z tego co widzialem sparingi owszem potrafia byc brutalne ale w wiekszosci jest to "testowanie" przeciwnika i potem aby zadac decydujacy cios noga.A co do Twojego smiechu z pantofelkow to nie wiem z czego sie smiejesz,nie nosi sie zadnych botow tylko ochraniacz na piszczel,i ta gorna czesc stopy.nie wiem czy ktos kiedys zablokowal twojego kopa lokciem albo kolanem lowkicka w kazdym razie bol jest spory(tak,tak niechybnie utwardzacie sobie cale cialo na treningach wlacznie z jajami(noszenie ochraniaczy na jaja tez jest zbedne prawda?))mnie sie natomiast wydaje ze takie ochraniacze pozwola Ci na atakowanie z pelna sila i agresja bez obawy o swoje stopy albo palce.

Kiedy zaczynasz walke to niezaleznie od wyniku ,jestes przegrany...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rece opadają

Następny temat

glupie pytanko no ale mam nadzieje ze mi ktos.....

WHEY premium