SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WSO kilka pytań

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 937
Witam mam parę pytań odnośnie WSOWL do której to chciałem się dostać za 3 lata. Wiele szukałem na internecie jak i głównej stronie szkoły. Mam kilka pytań bo na nie, nie znalazłem odpowiedzi albo niezbyt dokładną. Pierwsze pytanie to pytanie dotyczące zdrowia posiadam wadę wzroku obecnie 0,5 na jedno jak i drugie oko. Z tym że na jedne z nich posiadam astygmatyzm. Ogólnie okularów nie używam w życiu codziennym bo wada jest mało zauważalna. Jedynie na daleki dystans. Z tego co czytałem taka wada nie dyskwalifikuje mnie z WSO. Ale czy np. na kierunek aeromobilny już z taką wadą się nie dostanę? Niby w ustawie jest powiedziane, że do 3 dioptrii ale czy komisja to honoruje? Czy kurs na wózki widłowe oraz spawacza dają mi coś na starcie czy raczej wielkie zero? Kolejne pytanie odnośnie wyboru jednostki jak to jest w prawdzie. Gdzieś przeczytałem, że rzucają nas gdzie chcą. Jednak w dzienniku knifa (który skończył WSOWL) wyczytałem, że można wybrać jednostkę i wcale nami nie rzucają. I jak to jest z zakwaterowaniem czy trzeba mieszkać na terenie jednostki czy można dojeżdżać jeśli jestem z okolic Wrocławia. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 937
Jasne, dzięki wszystkim za pomoc. Biorę się za ostre przygotowania skoro wada wzroku mnie nie dyskwalifikuje. Trzeba realizować marzenia (a nie tylko marzyć). Mam pytanie czy na matmę też bardzo zwracają uwagę? Czy dużo jest matmy na uczelniach? Jestem ponadprzeciętny z matmy ale nie bardzo dobry. Zawsze 4-3, nigdy większych problemów chyba dam sobie radę? Przejrzałem testy nie są jakieś wyjątkowo trudne troszkę przygotowań i spokojnie można zdać. Można je zdawać w WSOWL tak?

Zmieniony przez - adi180 w dniu 2013-05-21 21:14:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66940
Co do wady wzroku nie wiem Queblo zakładał temat co i ja.
Co mają dać Ci wózki widłowe na areomobilnym? pomyśl chłopie zrób kurs AFF
Tak jak jesteśna szkole to jesteś skoszarowany.
Co do wyboru jednostki to masz liste vakatów w jednostkach i idziesz tam gdzie jest miejsce

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a powiedz mi czemu skoro ustawa dopuszcza do służby to komisja miałaby odrzucić?
Nie przyjmą jeśli będą mieli wielu kandydatów i wielu z nich będzie lepszymi kandydatami niż Ty

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 937
Wózki fakt gafa jak nic. Na kurs zbieram pieniążki, w wakacje pracuje i odkładam na ten cel. Takie szkolenie to około 2tyś ? To wadą już się tak nie przejmuje myślę że 0,5 to i tak mała wada więc popatrzą na to z przymrożeniem oka. Sprawnościówke mam zamiar zaliczyć na maxa robię wszystko ku temu. Teraz tylko lepiej przyłożyć się do matmy czy angielskiego? Oba przedmioty oczywiście zdaje rozszerzone, wszystko już przemyślałem i ustaliłem pod szkołę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
W sumie oba będziesz miał na szkole z tym ze ang dłużej i fakt bardziej na to sie zwraca uwagę. Jak masz czas to ściągnij sobie campaign 2 lub 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 937
Hah super wielkie dzięki nie wiedziałem, że w ogóle coś takiego jest. Szkołę mam już z głowy więc się zabiorę za to. Może mi nauczyciel z Anglika to sprowadzi z jakąś zniżką fajnie by było. A mam jeszcze pytanko bo wymieniłeś 2 i 3. A 1 nie jest warta uwagi? Mam jeszcze w sumie 2 i pół roku 4 klasa to w zasadzie już rekrutacja do WSO i maturki. Dam radę raczej przerobić 3 części. Matmę chce ogarnąć na te 50% rozszerzoną. A ten kurs AFF jest już na zawsze tak? Nie trzeba go odnawiać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
1 nie robi sie, zaczyna sie 2, potem stanag 2222, i 3 sie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 937
Jasne to zacznę od 2 dam sobie radę na poziomie technikum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 937
A nie wiesz jak to jest z tym kursem aff? Go potem trzeba jakoś odnawiać czy jest dożywotnio już?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
ja bym bardziej myslał chyba by zrobic stanag2222 - musisz poszukać czy to 100 pkt za ang nie daje

Zmieniony przez - MMA91 w dniu 2013-05-20 20:28:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta?

Następny temat

chris arreola vs bermane stiverne

WHEY premium