SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC kolejny shit

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5890
Witam kupilem 2 kg WPC 80 (rzekomo 80% bialka)http://ssl.allegro.pl/item137290063_wpc_80_koncentrat_bialka_serwatkowego_bialko_80_.html
gosc mial raz usunieta ta aukcje a teraz dal znowu i jeszcze na dole napisal do allegro ze zawartosc tego produktu jest zgodna z tym co jest na kartce naklejone i glupi ludzie to kupuja(w tym np Ja:)a teraz mam pytanie ile to tak naprawde moze miec bialka??

Zmieniony przez - suchy89 w dniu 2006-10-29 15:40:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 834
chcesz przez to powiedzieć że mam nie pić mleka? mama 14 lat i tyle się mówi że mleko jest zdrowe i w ogóle Pij mleko będziesz Wielki, mów co chcesz ja tam i tak będę pił :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
https://www.sfd.pl/temat138655/

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-10-29 15:46:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
Nazwe producenta wysyłam zainteresowanym na maila ze względu na konkurencję.- to jest najlepsze.

7,5 zeta za kilo białka to troche brzmi jak marzenie, koleś tam wypisał jakieś atesty i inne ******ły ale na opakowaniu prócz składu nie ma nic.

Ja bym tego nie jadł.
Ch,uj wi ile to ma białka i co to.

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
to po co to kupiles ?.... i jeszcze sie chwalisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5890
kupilem to jakies 2 tygodnie temu i wtedy nie znalem tego forum a po dokladniejszym przeczytaniu forum dowiedzialem sie ze sie sfrajerowalem mam nadzieje ze ma to jakies z 20% bialka a to ma zapach podobny do mleka w proszku i nic w******le to moze cos da bo szkoda mi to wyrzucic :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
osobiscie wolalbym wyrzucic niz to zjesc, wrzuc na allegro moze ktos ci kupi

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-10-29 17:20:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5890
to pewnie jest ta serwatka "ROLMLECZ" albo cos podobnego a jeden kilogram zjem a drugi sprzedam koledze bo napewno sie tym nie zatruje albo cos ja to z awsze z woda rozmajalem i dodawalem kakao i dobrze smakuje pewnie to ma 13% bialka wiec lepsze to niz nic:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Spuśc to w kiblu i zapomnij
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
no to za***iście, kupiłes praktycznie samą laktozę i to wysyłkowo. smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67227
11-13% białka toto ma

www.tepol.pl - teflonowanie, teflon, powłoki PTFE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 834
ej suchy ja tego też kupiłem tylko że nie 2 , a 4kg, dałem się wrobić ale nawet nie żałuje. Korzystam z tego jako dodatek do mleka, bo pije 1,5 litra mleka dziennie a mleko jest zdrowe a bez tego gówna bym tyle nie mógł pić bo same mleko mi nie smakuje, koledzy chcą kupić za 10 zł za kg i nie sprzedaje, teraz bym tego pewnie nie kupował ale nie mam zamiaru tego wywalać bo szkoda 44 chlebów (zeta) :D Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy moge xpand?

Następny temat

Jakie odżywki brać żeby nabrać masy mięśniowej i jednocześnie schudnąć????

WHEY premium