SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy moge xpand?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
Czy po 7 miesiacach regularnego, sumiennego treningu na silce i odpowiedniej diecie moge sie zabrac za Xpand ? Jestem po dwóch cyklach na mono. Niewiem czy nie za wczesnie. Jak za wczesnie, to powiedzcie co powinieniem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 878 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36744
jak Ci rodzice pozwolą i masz pieniądze to możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
jesli to co napisałeś jest prawdą to mozesz brać

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz pieniądze to bierz !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
z tego co wyczytałem w necie to xpand kosztuje w granicach 140 - 150 zł. Obecnie takiej kasy nie posiadam, ale wystarczy ze wygram jeden kupon w STS i mam Ostatnio wszystkie odzywki kupuje za tak "zarobiona" kase. Takze raczej problemu z tym nie będzi. Jezeli chodzi o rodziców to gdyby sie dowiedzieli to chyba by mnie zabili takze bede bral po cichu Trening był sumienny bez przerw dłuzszych niz tydzien. Z osiagow jestem zadowolony ale chce bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
hahaha :D pogadaj z nimi moze :) bo potem wyjdzie na to ze bedziesz musial mamie dac sprobowac te "witaminki" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mozesz ale jedna puszka Xpanda ro bedzie za malo na pelen cykl bedziesz musial cos dodac mono/jablko/KA/jakis stack w zaleznosci od $
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pakowanie w młodym wieku.

Następny temat

WPC kolejny shit

WHEY premium