SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC-80 OStrowia vs firmowe białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
No wlasnie, tez tak mysle, 2kg hi-tec profesionel zmieszal z 2kg ostrowi i na ile dluzej odrazu bede mial, a na pewno troche lepsza bedzie mieszanka niz sama ostrowia. Zamawiam zatem Do tego KTP Creatine 400kap i HMB 400kap tez Hi-teca. Cos powinno wejsc. Pozdrawiam!

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1211
no i jak panowie przyrosty na białeczku ostrovi :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
mnie to dziwi to, ze skoro niektóre białka mają niby więcej białka, mniej tłuszczu i laktozy to co jest resztą do tych 100%? więcej popiołu? odpadów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8910
witam
czytam ten post i kurcze trapi mnie ta sucha masa.
zbadalem ze na stronie ostrowii podaja zawartosc w 100 gr ( nie jest napisane ze w suchej masie) ale to nic nie zmienia bo gdyby bylo w suchej masie podane to i tak suma musi byc 100 gr, tak samo jak nie w suchej tylko w masie z woda powinno byc 100 gr lacznie. Jezeli masa by byla sucha - co powinno byc napisane - to co najzywej suma zawartosci poszczeolgnych aminokwasow , powinna byc mniejsza od 100gr odejmujac ulotnione kwasy estry, itp.cos w tym nie pasuje, taki wywod oo

bo selecta aiii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8910
a wogole ludzie nie piszcie jak nie macie nic konretnego do powiedzenia, bo szukam info a widze pelno odp ignorantow, ktorym kumpel cos powiedziel czy cos, lub taki damnian...na stronie ostrowii jest napisane ze otrzymuja to bialko metoda ultrafiltrafcji wiec metoda jest nowoczesna, nie mam podtstaw by im nie wierzyc, znaczy ze nie maja takiej metody, bo to ze jest nowoczesna to wiem z autopsji. leje tez z tekstow ze to ma tyle laktozy czy tyle,nie zjesz cukierka jednego to ci sie zworci, wiec smiesznie to brzmi:P ludzie nie wkrecajcie sie za bardzo bo z boku to fajnie sie czyta:P

bo selecta aiii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1508
JA wlasnie jestem swierzo po zakupieniu 15kg Ostrowii - z allegro, w poniedzialek jak sie uda ide na katedre chemii badac ogolna zawartosc bialka ew moze cos wiecej, jak nie to na kat. zywienia, moze tam dadza odczynniki etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
nikt nikomu nie zabrania kupowac ostrowi
Najlepiej przekonac sie samemu na wlasnej skorze.Paru kumpli pilo ostrowie przez jakies 2 miesiace bo tyle wytrzymali.Non stop bole zoladka,wizyty w WC,gazy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
Ostrowia była już badana, nie chce mi się teraz szukać, ale w porównaniu z niektórymi białkami firmowymi wypadała lepiej, bo jako jedyna miała zadeklarowaną ilość białka. Nie zauważyłem u siebie żadnych skutków ubocznych w związku ze stosowaniem ostrowii.


Wykrzesałem z siebie jeszcze odrobinę energii i znalazłem

https://www.sfd.pl/Testy_na_ilość_białka_-_wyniki!-t199246.html

Zmieniony przez - szyna w dniu 2007-01-12 17:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
nikt nikomu nie zabrania kupowac ostrowi
Najlepiej przekonac sie samemu na wlasnej skorze.Paru kumpli pilo ostrowie przez jakies 2 miesiace bo tyle wytrzymali.Non stop bole zoladka,wizyty w WC,gazy itp.


Następny mądry pan sprzedawca robiący antyreklamę. SKORO PO OSTROWII TAK MAJĄ, TO PO KAŻDYM WPC POWINNI MIEĆ. Ja nie mam i nigdy nie miałem problemów po żadnym białku.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2007-01-12 18:35:26

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Jak kogoś stać to niech przepłaca za markowe białka, ktore maja jedynie lepszy smak i opakowanie.
Ostrowia była badana i jest OK, a poza tym jeszcze nei spotkałem osoby, ktorej zaszkodzila, albo miala skutki uboczne (gazy, bole zoladka itp.).
Wiadomo kto odradza Ostrowie....
Prawda jest taka, ze jest dobra gatunkowo!

Osobiscie chwale sobie WPC Ostrowii i aktualnie zapodaje smak waniliowy - dodaje do niego odrobine soku z aronii i jest wypas.

Zmieniony przez - CHICKEN w dniu 2007-01-13 06:35:44

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bez kreatyny i gainera? :)

Następny temat

TEST UPER LEVEL

WHEY premium