SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODA, WODA, WODA ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1554
danone vitalinea
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
Zywiec zdrój - ponownie :)

Aidstep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OAZA Z BIEDRONKI, DOBRY SMAK I DOBRA CENA!!!

krystian Jałkiewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam pije Żywca... (przez trening i po to nawet 3x1,5l) od czasu do czasu kranowka przepuszczona przez filtr.

VirooS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zywiec!

Piotr Z.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
Jak jestem w kraju to zywiec,
tu jest wiele rodz. wod, najleprza jest s.daniele lub uliweto.
swietna tez jest kranowka, nie mozna nawet porownac jej do naszejw Polsce, mieszkam w samym centrum rzymu i jest tu wiele fontanelek na ulicach gdzie woda plynie non stop, ta tez biore jak mi sie chce wyjsc.
Rik.

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest taka woda co sie nazywa krysztal zywiecki czy cos - nie wiem jak to mozna pic, juz lepiej z kranu smakuje

chce jedynie zaznaczyc, ze najpuszniejsza woda w polsce jest NALECZOWIANKAAAAAAA ;]]]]]
naprawde, jej smak jest tak naturalny i po prostu czuje sie, ze nie jest niczym zanieczyszczona, smakuje tak jak woda powinna smakwoac, czuc tylko wode

niestety od kilku miesiecy juz jej nie pije - jest srewdniozmienralizowana - 600 iles mg/dm3

jedynie z tej przyczyny przezucilem sie na zywiec zdroj (mineralizacja tylko 181.09 mg/dm3), ktorego najzwyczajniej w swiecie nie lubie, ma zly smak bo m.in. CZUC TA PLASTIKOWA BUTELKE i w ogole czasem wydaje mi sie jakas slodka :I
dlatego co drugi dzien zastepuje to STAROPOLANKA, ktorej nalezy sie kilka slow pochwaly, bo powiedzialbym, ze jest to jedyna woda na rynku dorownujaca jakoscia i czystoscia naleczowiance, ale tej tez nie moge za bardzo zdzierzyc, bo (jak oni to napisali na etykiecie) jest naturalnie nasycona CO2, czy cos takiego, znaczy jest minimalnie gazowana

a woda gazowana w ogole nie wchodzi w rachube

ps. te wody ktore wymienilem sa dosc drogie, kilku z Was mowilo cos o jakiejs wodzie DiT, nie wiem co to jest, ale z checia bym sprobowal, bo mowicie, ze TANIA
lecz z drugiej strony znana jest wszystkim tendendcja - im cos jest tansze tym wiekszy SZIT

pozdrawiam
manson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2264
Tylko NAŁĘCZOWIANKA lekko gazowana, do tego z prawdziwym sokiem extra!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piwniczanka (zielona) the best !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1094
a ja pijam Muszynianke (jest najlepsza)

" vincit qui patitur "

" vincit qui patitur "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak robicie surowki?

Następny temat

Gwiazda i szpagat

WHEY premium