SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WAZNE PYTANIE DO ZNAWCOW W TEJ DZIEDZINIE!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Ja preferuje tylko nolve juz na odblok...no i dodac proviron...***ac clomid...za duze DOLY sie lapie =]

Pocztaj art BigCata...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
"dzieki pipes

niestety na forum panuje MODA na zmiane pogladow wg tego co sie wyczyta na amerykanskich boardach, niestety jakos nikt z szanownych inteligentow i cwaniakow nie spostrzegl ze co nowe badania "amerykanskich specjalistow" to inny wynik

oczywiscie nie mozna całkowicie zamknąc sie na nowosci ale wg mnie np gdyby nolva byla taka doskonala na odblok to jej cudowne dzialanie odkrytoby juz kilka lat temu, wkoncu lek ten nie wszedl do produkcji w ubeglym roku...

ano! pamietacie przygode z cynkiem?? "


******lisz trzy po trzy, ale chociaz sie przyznales ze nie próbowales odbloku nolvą, to wszystko wyjasnia, ja odblokowywalem sie clomidem i nolvą, dzieki temu mam pojecie co i jak, ale jak to juz w zyciu jest najczesciej, Ci co maja najmniejsze pojecie maja zawsze najwiecej do powiedzenia
pozdrawiam!

Zmieniony przez - metanadren w dniu 2005-07-07 22:16:25

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2799
jedno op clumidu starczy na odblok po mecie w zupelnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Dla mnie clomid ma zastosowanie po poważniejszych cyklach,z nandrolonami itp lub wysokimi dawkami,a takie luźne 100 mietka to bardzo deliaktnie nolvadexem potraktować...Nolvą też można się odblokować i moim zdaniem ma to zastosowanie przy lajtowniejszych cyklach,a clomid tak jakw wspomniałem,albo przy poważniejszym skurczeniu jąder,poprostu kiedy jest wymagany,bo tak jak tu pisali clomid to mocne draństwo i depresja,przywidzenia itp to nie są miłe uczucia,a czasami jeszce ból jajek na odbloku clomem to już wogóle*****nia.

Clomid jest potrzebbny gdy cykl mocno blokuje ,a takie 100 mietka to żadna tragedia,prawie nic i nolvadexem można bez problemu wszystko załatwić,po co sie truć clomidem na takie coś

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2005-07-07 22:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
Rzuca sie w oczy jedno. Im kto tu wiecej koksu wziol tym wieksze dawki proponuje.
Ja tam wziolem 100mety w 5 tygodni na 1 cykl i mutacja niemilosierna.
Po 8 miesiacach wziolem 75 tabletek. Znowu przegiecie.
Teraz po paru latach wziolem 20 tabletek (5mg dziennie) i jestem zadowolony z przyrostow, samopoczucia. Po 3 tygodniowej przerwie planuje brac 6tygodni po 5mg a wy se biezta po 100mg nawet i puchnijcie se, niech wam cisnienie skoczy do 220/120. A no i odzaluje na badania tescia po tej 6 tygoniowej kuracji. Zobaczymy jak mocno blokuje.

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Aha to przy mocnych cyklach na odbloku juz nolva nie da rady.. trzeba clomid koniecznie eh zastanowcie sie co piszecie...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
ziki nie nie tak,ja uważam,że nolva też wtedy da rade,ale mówimy konkrwtnie o 100 mietka,na mocniejszych nolva da radę,ale np po dłuższym cyklu na nadrolonie dla własnego spokoju wole clomid niżli miałoby coś nieoczekiwanego wydarzyć się w "tej" chwili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Duze cykle=zrozumialem ok 1g sokow i wyzej ,a nie deka itp...lajt jak chcesz tak rob,ja akurat deki nie tykam od 2 cykli ,a odbloki robie tylko nolva or nolva+prov...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
to ten post jest o potrzebie zastosowania tych srodkow wogole czy rozstrzygniecie ktory lepsiejszy bo juz sie gubie.

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
to ze nolva lepsza to jest wiadomo i nie trzeba roztrzygac wiec chyba o potrzebie tu sie sprzeczamy

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czym leczyc lipomastie ??

Następny temat

POMOC DO CYKLU.

WHEY premium