SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do znawców

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9350
chciałem sie dowiedzieć od osób mających kilka cykli za sobą (powiedzmy 6 lub wiecej) jak wyglada u was sprawa z jajami. Chodzi mi raczej o estetyke, czy po ''tylu'' cyklach jaja są u was tej samej wielkości co na starcie? czy może zauwazyliscie chociazby jakiś minimalny trwały spadek w objetości. Ja często chodzę sobie nago po domu (no i mam dużo luster :) ) i zawsze wychodząc spod prysznica widzę, że jaja mam takie no wiecie... wielkie wiszące :) a np po wysiłku lub powiedzmy po zimowym spacerku wory są takie jakby złączone (mniejsze). Jak u was przejawia sie ta ''postępująca atrofia'' ? ktoś coś zauwazył u siebie? jakiś maluteńki defekt wizualny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
u mnie w szkole sredniej byl koles ktory mial ksywe BIG BULY
z pwodu wielkosci przyrodzenia o ktorym piszesz
jezeli nie masz jaj wielkosci orzecha wloskiego i jaj wilkosci ananasow tylko pomiedzy to wyloz na to jaja



Zmieniony przez - red face w dniu 2011-07-08 18:58:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
tak, kazdy z nas mierzyl jaja zaczynajac przygode z dopingiem.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82755 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699871
ja tam w lustrze wolę oglądać co innego niż swoje jaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9350
mierzyć to pewnie nikt nie mierzył, ale to przeciez widać albo nie widać. A u ciebie pakman jak to wyglada? , być może niedlugo rozpoczne całą serie cykli, chciałbym mniej wiecej wiedzieć czego sie spodziewać. Tylko nie mów mi dla ''wewnętrznego spokoju'', że wszystko jest tak jak na starcie (no chyba że naprawde jest), obiektywnie oceń sytuacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82755 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699871
o jaja również trzeba dbać
poczytaj sobie o hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
trzeba na wage wkładać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9350
kolego sympatyczny, ale ja wiem co to jest odblok, tylko pytam jak to wyglada po kilku cyklach. Załóżmy, że przed cyklem ktoś ma sprawność jaj 100%, na cyklu 30% (mowie o wielkosci), a po odbloku i odczekaniu powiedzmy kilku miesiecy 99% (a wiec juz 1% mniej niz na starcie). Ty flex zauwazyles u siebie jakąś wizualną roznice? przeciez to hyba nie jest az tak wstydliwy temat, moglbys sie ze mną podzielić doswiadczeniem :) jak jest z tą postępującą atrofią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9350
inni niech też sie wypowiadają :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jeśli będziesz dawał hcg to jajka ci nie zmaleją

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2096 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39137
znawce mam to chyba sie moge wypowiedzieć
Jak zaczynałem jaja były wielkości średniego orzecha włoskiego, teraz po kilku dobrych cyklach i kilku tonach szpinaku każde jajo jest wielkości dorosłego owoca ananasu. Z tego powodu zaczynam mieć problemy z kolanami przez obijające się ciągle o nie moje genitalia, a na basen musze chodzić w piance do nurkowania ponieważ jeżeli szedłem na basen w kąpielówkach czułem na sobie wzrok wszystkich ludzi przebywając na kąpielisku. Pewnie spowodowane było to tym, że z kąpielówek na boki wystawały moje jądra, bo ni jak nie szło upchać ich w tych majtorach.
pzdr

Żyj tak, jakby każdy dzień miał być ostatnim dniem twojego życia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9350
ojej :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie typowe pytanie

Następny temat

pytanie

WHEY premium