SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WAZNE PYTANIE DO ZNAWCOW W TEJ DZIEDZINIE!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
"odblok - climid, 2opakowania 42222(1) 1dokonca cyklu podane ilosci tabletek dziennie" - to ma być odblok po 100 metki? niech no to ks przeczyta tylko... lol
toż to będzie B-L-O-K na odblok!

Zmieniony przez - kowatschoo w dniu 2005-07-07 07:21:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, lepiej brac nolve i modlic sie ze zadziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
słyszałeś o czymś takim jak przedawkowanie clomidu?, -NIE. odpowiedzialem sobie sam. z mojej strony EOT, szkoda mi czasu na polemikę z tobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
kawa no szkoda chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Galenika, sadzisz, ze nolva nie zadziala??

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mowie ze nie, prawdopodobnie zadziala, ale ja wole byc pewny kazdy zrobi jak uwaza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2799
clumid ma duzo skutkow ubocznych sam mialem rozne zaburzenia widzenia i niepolecam tego srodka poczatkujacym zdecydowanie bezpieczniejsza jest nolva a dlaczego ma niezadzialac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dlatego ze zawsz esi estosowalo clomid a ja jestem konserwatysta

sidy sa i wiem o tym ale nikt nie mowil ze od koxu bede dluzej zył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
galenika poczekaj kilka miesiecy a wszyscy na powrot beda mowic tak jak ty. Masz soga za to ze nie zmieniasz pogladow jak horagiewka na wietrze.

dawki powinno sie indywidualnie dobierac i kontrolowac swoj stan podczas brania, przeciez moze sie okazac ze jajka wroca do normy o wiele szybciej niz zakladales co nie ?

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki pipes

niestety na forum panuje MODA na zmiane pogladow wg tego co sie wyczyta na amerykanskich boardach, niestety jakos nikt z szanownych inteligentow i cwaniakow nie spostrzegl ze co nowe badania "amerykanskich specjalistow" to inny wynik

oczywiscie nie mozna całkowicie zamknąc sie na nowosci ale wg mnie np gdyby nolva byla taka doskonala na odblok to jej cudowne dzialanie odkrytoby juz kilka lat temu, wkoncu lek ten nie wszedl do produkcji w ubeglym roku...

ano! pamietacie przygode z cynkiem??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czym leczyc lipomastie ??

Następny temat

POMOC DO CYKLU.

WHEY premium