SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włodarczyk vs Czakijew

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7634

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Czyli było,tak że,Czakijew zasypywał atakami Włodarczyka,ale,to doświadczenie...za mało.

Ten pierwszy nokdaun ,to typowy frajerski bład doświadczenia Włodarczyk odepchnął go i przylutował lewy sierpem.

Brawi Włodar...Zmywa wrażenai po walce z Palaciosem.A Czakijew to mistrz IO,kiedys pasy zdobywali Lewis ,a teraz taki Czkaijew.

Brawo WŁodar.



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2013-06-21 21:21:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
brawo Diablo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Teraz rewanż będzie w Polsce tylko pytanie kiedy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Ja bym zrezygnował z rewanżu na miejscu Czakijewa.Za MAŁO walk.

On mógł wygrać tą walkę.Froch tak pokonał Abrahama,a Czakijew zbyt energożernie walczył.

Jwdnak podójna żółwia garda i cep i pozamiatane.Siłą pokonała technikę.

Nie rozumiem czemu OBELX pisał styl robi walke na korzyść Czakijewa.,to byłą walka Slugger vs Swarmer.

Czakijew miał atuty na zasypywanie atakami Włodarczyka wchodzenie INSIDE i potem OUTSIDE,ale 16 walk...




Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2013-06-21 21:31:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Kontrakt został podpisany na dwie walki, obojętnie kto zwycięży w pierwszej, jeśli nie ma tam zapisanych ram czasowych odnośnie rewanżu to Czakijew może jeszcze z kimś zawalczyć przed drugim pojedynkiem z Włodarczykiem. Tylko co jeśli przegra.? Czy kontrakt będzie ważny..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No właśnie po 4 rundach, widziałem że przecież nie można cały czas walczyć energicznie.

I to może nie byłoby takie tragiczne, gdyby nie to , że to Włodar, który niedawno zrobił coś podobnego z Greenem.

Włodar ma dobry cios i kondychę, potrafi wytrwać szaleńcze ataki i przyatakować w poźniejszych rundach.

Po prostu już w piątej rundzie, coraz bardziej wierzyłem w powtórke z Australii.

Jakby nie patrzeć Green zaboksał z nim bardzo podobnie, ale gazu mu starczyło na trochę dłużej. CZakijew od 5 był wyraźnie wolniejszy.

Cieszę się w chvj, że nareszcie polski bokser pokonał kogoś naprawdę konkretnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
No,to tym lepiej dla Diablo,najważniejsze było przetrwanei początkowego ataku Czakijewa.

Wiedziałem,że jeżeli Czakijew bedzie tak napyerdalał na początku,to spuchnie,a tu doszły jeszcze te błędy w klinczach.

Tym lepiej dla Włodara za zielony jest Czakijew.JAk dojdzie do rewanżu,to Czakijew sporo straci na wartości.bo nei zataku8ję tak na początku,a zielony i tak jest dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
druga walka zakonczy sie tak jak pierwsza
tylko ze szybciej

Włodarczyk pokazał ze umie przyjac, no i cios imo ma nawet na HW

zamknal usta krytykom

teraz walka z kims na dobrowolna obrone i jakas walka unifikacyjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Dremor wyprzedziłeś mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kvrwa, naprawdę ta walka poprawiła mi humor:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w lewej ręce

Następny temat

Mocny cios

WHEY premium