SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitalmax - Whey Pro Gainer 2

temat działu:

Vitalmax

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55622

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3120
wziąłem raz na spróbowanie 4,5kg zamówiłem vanilie, dostałem cappucino, po drugim razie myślałem ze zwróce wszystko , łącznie z wczorajszym obiadem. Mimo to jakoś przywykłem. Jeżeli jednka nie patrzeć na smak to i cenowo i jakościowo wychodzi nieźle, zwłaszcza że to 27g białka / 100g produktu.

tylko upór sprawi że będziesz wielki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2731
Biore juz prawie 4tydzien i jak narazie jestem w pełni usatysfakcjonowany w sumie kończy mi sie pierwsze 2,5kg z 5kg. jakie pośiadam. Moje postępy to 1,5cm w biku i jakieś 1,5 na wadze oczywiście w połączeni z dietą bez tego ani rusz!!! smak banan, rozpuszczalność bez zarzutu żadnej piany ani nic podobnego jak pisał kolega z góry... następne 2,5kg smak truskawka... Zobaczymy??? Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 860
Miałem 2,25 kg o smaku czekoladowym . W smaku jest średni tak samo jak w działaniu. Przytyłem prawie 2 kilogramy niby dobrze ale mimo wszystko nastepnego nie kupie . Bede szukał dalej innych firm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6973
Smak truskawkowy jest podobny wg. moich kubkow smakowych do lodow w proszku. Na poczatku byl dla mnie zbyt slodki jednak po czasie sie przywyczailem :). Pieni sie troszke ale wystarczy poczekac ok. 5 minut aby piana zmalala o 90%. Z woda jest rowniez dobry, moj kolega ktoremu dalem na sprobowanie z woda, kupil nastepnego dnia tego samego gainerka.

'W życiu ważny jest nie triumf, lecz walka, istotna rzeczą jest nie zwyciężać, lecz
umieć toczyć rycerski bój”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
Nie polecam truskawki bardzo słodka!! Po wypiciu 1 szejka myslałem że puszczę pawia! W moim wypadku mocny ból brzucha po tym gainerze ;-/ zjadłem 200g i sprzedałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 224
Jak dla mnie totalna porażka. Skusiłem się z kumplem na wiadro 10kg. Orzech jakoś dało się przełknąć, ale jak piję kokosa to zatykam nos i wlewam prosto w gardło i zapijam wodą :) Dochodzi jeszcze trądzik na całej twarzy :( W porownaniu do mass xxl podobne przyrosty jesdnak po G2 nie ma gastro

"Dzień bez treningu to dzień stracony" :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6219
wiadro 10kg ? o ile mi wiadomo największe ma 4,5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
10 kg też są ...
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 369
Chyba w worku na pasze;)

Dziś jestem mały, jutro będe duży!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitalmax - Whey Pro Gainer 1

Następny temat

Vitalmax - Zinek + C-Vitamin caps

WHEY premium